Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс вербує Русика в стриптизери
<p><strong><span style="font-size:10.0pt">Паша побився з Назаром, Юля повернулася до Сема, а Русик подався в стриптизери. Життя в квартирі на Дніпровській набережній повернулася на круги своя!</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 66 серія від 08.01.2019 крутяться, як можуть.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Після того, як Валя отримала лист з вимогою віддати велику суму грошей, Паша тут же запідозрив Назара і Аліну. Він примчав до них, щоб влаштувати розборки. Краще не стояти на шляху у чоловіка, який захищає свою кохану від здирників! Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 66 серія, чи вийшло у Паші вибити правду з шахрая. Тим часом, Аліна поїхала до Валі для серйозної розмови... Кому повірила Валя - підозрами свого хлопця або солодким промовам авантюристки Аліни? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Київ вдень та вночі 08.01.2019!</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">У Сема нарешті все добре. Юля повернулася до нього, в стосунках - повна ідилія. Хлопець намагається знайти постійну роботу на студії. Чи є ложка дьогтю в цій бочці меду? Звичайно ж, є!</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Юля повернулася в пентхаус не одна, а зі своєю подругою з Миколаєва. Друга Юля - на прізвисько Юла - не тільки забирає час у знову возз'єдналася парочки, але і явно поклала око на Сема... Здається, у стосунках Сема і Юлі завжди знайдеться місце для третього зайвого! Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 66 серія, як Юля знову наступила на ті ж самі граблі.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Юля навіть не здогадувалася про думки своєї подружки, тому дівчата відправилися по магазинах. Під час шопінгу вони примудрилися вляпатися в дуже великі неприємності... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 66 серія, як Сем рятував свою дівчину і її подругу!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Русик в надії завоювати серце Насті почав займатися спортом. Крім того, він попросив у Макса кілька уроків танців. Сосновський несподівано погодився - він сам недавно подався в танцюристи... правда, про роботу своєї він не дуже поширюється. Макс не дуже поспішає розповідати іншим, що тепер він танцює стриптиз. Який йому толк від смішного товстого Русика, якщо той теж почне танцювати біля жердини? Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 66 серія від 08.01.2019 на сайті Teleportal.ua!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-65">Київ вдень та вночі 5 сезон 65 серія</a></span></p>

Макс вербує Русика в стриптизери

Всі серії | Сезон 5

Макс вербує Русика в стриптизери

Паша побився з Назаром, Юля повернулася до Сема, а Русик подався в стриптизери. Життя в квартирі на Дніпровській набережній повернулася на круги своя!

Герої серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон 66 серія від 08.01.2019 крутяться, як можуть.

Після того, як Валя отримала лист з вимогою віддати велику суму грошей, Паша тут же запідозрив Назара і Аліну. Він примчав до них, щоб влаштувати розборки. Краще не стояти на шляху у чоловіка, який захищає свою кохану від здирників! Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 66 серія, чи вийшло у Паші вибити правду з шахрая. Тим часом, Аліна поїхала до Валі для серйозної розмови... Кому повірила Валя - підозрами свого хлопця або солодким промовам авантюристки Аліни? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Київ вдень та вночі 08.01.2019!

У Сема нарешті все добре. Юля повернулася до нього, в стосунках - повна ідилія. Хлопець намагається знайти постійну роботу на студії. Чи є ложка дьогтю в цій бочці меду? Звичайно ж, є!

Юля повернулася в пентхаус не одна, а зі своєю подругою з Миколаєва. Друга Юля - на прізвисько Юла - не тільки забирає час у знову возз'єдналася парочки, але і явно поклала око на Сема... Здається, у стосунках Сема і Юлі завжди знайдеться місце для третього зайвого! Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 66 серія, як Юля знову наступила на ті ж самі граблі.

Юля навіть не здогадувалася про думки своєї подружки, тому дівчата відправилися по магазинах. Під час шопінгу вони примудрилися вляпатися в дуже великі неприємності... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 66 серія, як Сем рятував свою дівчину і її подругу!

Русик в надії завоювати серце Насті почав займатися спортом. Крім того, він попросив у Макса кілька уроків танців. Сосновський несподівано погодився - він сам недавно подався в танцюристи... правда, про роботу своєї він не дуже поширюється. Макс не дуже поспішає розповідати іншим, що тепер він танцює стриптиз. Який йому толк від смішного товстого Русика, якщо той теж почне танцювати біля жердини? Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 66 серія від 08.01.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 65 серія