Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Настя і Русик лікують Макса від депресії
<p><span style="font-size:10.0pt">Юла зрозуміла, що за свої вчинки треба відповідати. Погнавшись за своїм бажанням роздобути Сема, вона просто розчавила почуття своєї кращої подруги.</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">У серіалі<a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5"> Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 71 серія від 08.01.2019 події розвиваються драматично.</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Дізнавшись про зраду Сема, Юля напилася до нестями. Вона настільки розлютилася, що тепер навіть не бажає розмовляти з хлопцем. Ось тут-то Юла і зрозуміла, що зробила помилку: не варто лізти в чужі стосунки. Звичайно, їй дуже подобається Сем, але невже це варто того, щоб краща подруга опинилася в такому жахливому стані? Бажаючи все виправити, Юла запропонувала Сему допомогти помиритися з Юлею. А що з цього вийшло - дізнайтеся просто зараз у серіалі Київ вдень та вночі 08.01.2019! Невже Сем в результаті втратив дівчину, яку так довго намагався повернути після ситуації з Ярославою?</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Юля не єдина з героїв серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон, хто постраждав від взаємин з алкоголем.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Макс після спілкування з Лілею впав у депресію. Він зрозумів, що він не модель, і тепер навіть не знає, чого він хоче від життя і куди прагне. Напившись, він почав виливати свої почуття Насті і Русику... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 71 серія, як Макса лікували від депресії.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">А Русик знайшов в особі Сосновського свого п'яного купідона. Він з таким хвилюванням готується до «особливого побачення» з Настею! Макс по доброті душевній дав йому пару рад щодо того, як спокусити дівчину. Дивіться в продовженні серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон, чи вийде у нього.</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">А Макс, тим часом, ледь не втратив останню надію - йому загрожує звільнення з стрип-клубу... Не пропустіть пригоди Сосновського в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 71 серія!</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Аліна ніяк не може розібратися, чи варто довіряти Назару. Вона ще раз зустрілася з Поліною і попросила її про допомогу. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 71 серія від 08.01.2019 на сайті Teleportal.ua, як Аліна об'єдналася з колишньою свого чоловіка!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-70">Київ вдень та вночі 5 сезон 70 серія</a></span></p>

Настя і Русик лікують Макса від депресії

Всі серії | Сезон 5

Настя і Русик лікують Макса від депресії

Юла зрозуміла, що за свої вчинки треба відповідати. Погнавшись за своїм бажанням роздобути Сема, вона просто розчавила почуття своєї кращої подруги.

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 71 серія від 08.01.2019 події розвиваються драматично.

Дізнавшись про зраду Сема, Юля напилася до нестями. Вона настільки розлютилася, що тепер навіть не бажає розмовляти з хлопцем. Ось тут-то Юла і зрозуміла, що зробила помилку: не варто лізти в чужі стосунки. Звичайно, їй дуже подобається Сем, але невже це варто того, щоб краща подруга опинилася в такому жахливому стані? Бажаючи все виправити, Юла запропонувала Сему допомогти помиритися з Юлею. А що з цього вийшло - дізнайтеся просто зараз у серіалі Київ вдень та вночі 08.01.2019! Невже Сем в результаті втратив дівчину, яку так довго намагався повернути після ситуації з Ярославою?

Юля не єдина з героїв серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон, хто постраждав від взаємин з алкоголем.

Макс після спілкування з Лілею впав у депресію. Він зрозумів, що він не модель, і тепер навіть не знає, чого він хоче від життя і куди прагне. Напившись, він почав виливати свої почуття Насті і Русику... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 71 серія, як Макса лікували від депресії.

А Русик знайшов в особі Сосновського свого п'яного купідона. Він з таким хвилюванням готується до «особливого побачення» з Настею! Макс по доброті душевній дав йому пару рад щодо того, як спокусити дівчину. Дивіться в продовженні серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон, чи вийде у нього.

А Макс, тим часом, ледь не втратив останню надію - йому загрожує звільнення з стрип-клубу... Не пропустіть пригоди Сосновського в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 71 серія!

Аліна ніяк не може розібратися, чи варто довіряти Назару. Вона ще раз зустрілася з Поліною і попросила її про допомогу. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 71 серія від 08.01.2019 на сайті Teleportal.ua, як Аліна об'єдналася з колишньою свого чоловіка!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 70 серія