Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс і Паша починають нове життя
<p>Серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 1 показує життя старих і нових героїв з різних ракурсів.</p><p><strong>У житті Макса і Паші до Києва вдень і вночі 5 сезон почався новий період. Вони вирішили урочисто проводити свої старі любови в останню путь, щоб нарешті почати щасливе життя.</strong></p><p>Живуть наші герої у двоповерховому пентхаусі разом із Альбіною і Олекандром. Орендоздавачка Маруся поставила їм жорстку вимогу: терміново знайти нових жителів. Альбіні і Саші довелося подати оголошення.</p><p><strong>Тим часом, доля-жартівниця не дрімає – підкидає нашим героям нові несподівані повороти.</strong></p><p>Ярослава застала свого коханого з іншою жінкою. Збігаючи від нещасливого кохання – як була, в одній білизні – вона мало не потрапляє під колеса машини. Так дівчина і знайомиться зі своїм несподіваним рятівником – Семеном, який не тільки зводив її в кафе, але і знайшов їй квартиру, добре знайому всім глядачам серіаліті Київ вдень ​​і вночі, адже це той самий пентхаус на Дніпровській набережній.</p><p><strong>Ярослава не єдина, кого зацікавило оголошення про оренду. Ще дві героїні Київ вдень ​​і вночі 5 сезон – Настя і Аліна – шукають собі нове житло.</strong> У Аліни абсолютно немає грошей, а Настю тільки що звільнили з роботи. Тепер дівчата вирішили жити разом, не дивлячись на відмінності у характері. Аліна хоче жити за рахунок багатих іноземців, а наївна Настя постійно потрапляє у халепу через свою доброту.</p><p>Саші і Альбіні потрібно вибрати, кому з дівчат вони дозволять залишитися в квартирі. Ускладнює ситуацію те, що у них є ще дві нав'язливі претендентки на вільні кімнати – їх власні мами. Старі докучають подружжю порадами і постійно говорять про дітей.</p><p>Дивіться у нових серіях Київ вдень ​​і вночі сезон 5 нові історії з непростого життя героїв. Чи зможуть вони підкорити столицю і втілити свої мрії в реальність? Їх чекають нові відносини, сварки і пригоди в шаленому київському темпі.</p>

Макс і Паша починають нове життя

Всі серії | Сезон 5

Макс і Паша починають нове життя

Серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 1 показує життя старих і нових героїв з різних ракурсів.

У житті Макса і Паші до Києва вдень і вночі 5 сезон почався новий період. Вони вирішили урочисто проводити свої старі любови в останню путь, щоб нарешті почати щасливе життя.

Живуть наші герої у двоповерховому пентхаусі разом із Альбіною і Олекандром. Орендоздавачка Маруся поставила їм жорстку вимогу: терміново знайти нових жителів. Альбіні і Саші довелося подати оголошення.

Тим часом, доля-жартівниця не дрімає – підкидає нашим героям нові несподівані повороти.

Ярослава застала свого коханого з іншою жінкою. Збігаючи від нещасливого кохання – як була, в одній білизні – вона мало не потрапляє під колеса машини. Так дівчина і знайомиться зі своїм несподіваним рятівником – Семеном, який не тільки зводив її в кафе, але і знайшов їй квартиру, добре знайому всім глядачам серіаліті Київ вдень ​​і вночі, адже це той самий пентхаус на Дніпровській набережній.

Ярослава не єдина, кого зацікавило оголошення про оренду. Ще дві героїні Київ вдень ​​і вночі 5 сезон – Настя і Аліна – шукають собі нове житло. У Аліни абсолютно немає грошей, а Настю тільки що звільнили з роботи. Тепер дівчата вирішили жити разом, не дивлячись на відмінності у характері. Аліна хоче жити за рахунок багатих іноземців, а наївна Настя постійно потрапляє у халепу через свою доброту.

Саші і Альбіні потрібно вибрати, кому з дівчат вони дозволять залишитися в квартирі. Ускладнює ситуацію те, що у них є ще дві нав'язливі претендентки на вільні кімнати – їх власні мами. Старі докучають подружжю порадами і постійно говорять про дітей.

Дивіться у нових серіях Київ вдень ​​і вночі сезон 5 нові історії з непростого життя героїв. Чи зможуть вони підкорити столицю і втілити свої мрії в реальність? Їх чекають нові відносини, сварки і пригоди в шаленому київському темпі.