Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Женя намагається відновити відносини з Ярославою
<p><strong>В історіях кохання серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 11 почався новий виток.</strong></p><p>Женя влаштував побачення для Ярослави, але у самий останній момент вечір зіпсувала Міла. Він зрозумів, що більше не в силах терпіти деспотичну викладачку і нарешті вирішив із нею порвати. Розлючена жінка почала погрожувати своєму коханому - дивіться у продовженні Київ вдень і вночі 5, що робитиме Міла після розриву.</p><p><strong>Женя не втрачає надії і намагається знову просити вибачення у Ясі.</strong></p><p>Дівчина вирішила порадитися із подругами. Настя гаряче переконувала Ярославу у тому, що будь-яка людина заслуговує на другий шанс. Яся піддалася на вмовляння подруги і вирішила зустрітися із Женею. Він запропонував Ярославі відновити відносини... Але тут на зв'язок нарешті вийшов Сем, який у попередніх серіях Київ вдень ​​і вночі 5 поїхав з міста. Дивіться в життєвому серіаліті Київ днем ​​і ніч онлайн, кого ж все-таки вибере Яся.</p><p><strong>У житті юної Насті теж з'явилася любовна драма: вона по вуха закохалася у Макса.</strong></p><p>Тепер серце наївною дівчинки із села розбите, адже її коханий Макс йде на побачення з іншою. Настя вирішила помститися йому і теж пішла на побачення із черговим іноземцем. Зрештою вона вирішила вилити душу Паші, який дав Насті пару порад щодо того, як впоратися із нещасною любов'ю. Як бідна Настя воюватиме зі своїми новими почуттями? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 11.</p><p><strong>Аліна пішла на побачення із найдивнішим клієнтом у своїй практиці.</strong></p><p>Немолодий чоловік намагався пригостити Аліну шпротами і наполегливо кликав її Аллою. Аліна не на жарт злякалася - що може спасти на думку людині, яка явно застрягла в минулому?</p><p>На цьому пригоди дівчини не закінчилися: Поліна застала Назара і Аліну разом...</p><p>Дивіться продовження історій наших героїв в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 11.</p>

Женя намагається відновити відносини з Ярославою

Всі серії | Сезон 5

Женя намагається відновити відносини з Ярославою

В історіях кохання серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 11 почався новий виток.

Женя влаштував побачення для Ярослави, але у самий останній момент вечір зіпсувала Міла. Він зрозумів, що більше не в силах терпіти деспотичну викладачку і нарешті вирішив із нею порвати. Розлючена жінка почала погрожувати своєму коханому - дивіться у продовженні Київ вдень і вночі 5, що робитиме Міла після розриву.

Женя не втрачає надії і намагається знову просити вибачення у Ясі.

Дівчина вирішила порадитися із подругами. Настя гаряче переконувала Ярославу у тому, що будь-яка людина заслуговує на другий шанс. Яся піддалася на вмовляння подруги і вирішила зустрітися із Женею. Він запропонував Ярославі відновити відносини... Але тут на зв'язок нарешті вийшов Сем, який у попередніх серіях Київ вдень ​​і вночі 5 поїхав з міста. Дивіться в життєвому серіаліті Київ днем ​​і ніч онлайн, кого ж все-таки вибере Яся.

У житті юної Насті теж з'явилася любовна драма: вона по вуха закохалася у Макса.

Тепер серце наївною дівчинки із села розбите, адже її коханий Макс йде на побачення з іншою. Настя вирішила помститися йому і теж пішла на побачення із черговим іноземцем. Зрештою вона вирішила вилити душу Паші, який дав Насті пару порад щодо того, як впоратися із нещасною любов'ю. Як бідна Настя воюватиме зі своїми новими почуттями? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 11.

Аліна пішла на побачення із найдивнішим клієнтом у своїй практиці.

Немолодий чоловік намагався пригостити Аліну шпротами і наполегливо кликав її Аллою. Аліна не на жарт злякалася - що може спасти на думку людині, яка явно застрягла в минулому?

На цьому пригоди дівчини не закінчилися: Поліна застала Назара і Аліну разом...

Дивіться продовження історій наших героїв в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 11.