Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс вчить Настю знайомитися з чоловіками
<p><strong>У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 12 Женя і Сем з'ясовували стосунки через Ярославу, а Альбіна застала Макса і Настю разом.</strong></p><p>Після розставання із Меланією Женя вирішив знову завоювати серце Ярослави. Він і на побачення її кликав, і в Карпати запросив, але серце Ясі явно лежить до Сема. Вона нарешті отримала свій залік від Міли і відчула себе вільною. Але почуттям Ярослави і Семена доведеться витримати ще чимало випробувань. Аліна вирішила зіпсувати картину, розповівши Ярославі про свою ніч із Семом. Чи зможе Яся піти на побачення з ним після цього? Дивіться у серіаліті Київ днем ​​і вночі онлайн.</p><p><strong>У Аліни теж все перевернулося догори дном: Назар не на жарт на неї розсердився. </strong>Нагадаємо, що у попередньому випуску Київ вдень ​​і вночі 5 сезон Поліна застала Назара та Аліну разом. Назар впевнений у тому, що коханка підставила його спеціально. Тепер він хоче звільнити Аліну. Продовження цієї хвилюючої історії дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі онлайн.</p><p><strong>Розставання Назара і Поліни нарешті дало шанс безнадійно закоханому Паші.</strong></p><p>У його житті намалювалися великі зміни. Після перемоги на картингу йому запропонували взяти участь у справжній гонці стрітрейсерів і навіть видали йому круту машину. Одне але: за здоров'я і життя Паші ніхто не відповідає, а гонки бувають небезпечними. Закоханого хлопця мало хвилює небезпека, адже Поліна прийшла на гонки повболівати за нього. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 12, як Паша братиме участь в найшвидших і небезпечних гонках міста.</p><p><strong>А Настя нарешті зважилася і поговорила із Максом про свої почуття.</strong></p><p>Колишньому учаснику шоу «Топ-модель по-українськи» зовсім нецікава наївна дівчинка з села. Він вирішив навчити Настю знайомитися з чоловіками, щоб вона знайшла собі когось іншого. У процесі «навчання» Макс налив їй випити. А вже як потім розійшлася п'яна Настя - дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 12.</p><p><br></p>

Макс вчить Настю знайомитися з чоловіками

Всі серії | Сезон 5

Макс вчить Настю знайомитися з чоловіками

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 12 Женя і Сем з'ясовували стосунки через Ярославу, а Альбіна застала Макса і Настю разом.

Після розставання із Меланією Женя вирішив знову завоювати серце Ярослави. Він і на побачення її кликав, і в Карпати запросив, але серце Ясі явно лежить до Сема. Вона нарешті отримала свій залік від Міли і відчула себе вільною. Але почуттям Ярослави і Семена доведеться витримати ще чимало випробувань. Аліна вирішила зіпсувати картину, розповівши Ярославі про свою ніч із Семом. Чи зможе Яся піти на побачення з ним після цього? Дивіться у серіаліті Київ днем ​​і вночі онлайн.

У Аліни теж все перевернулося догори дном: Назар не на жарт на неї розсердився. Нагадаємо, що у попередньому випуску Київ вдень ​​і вночі 5 сезон Поліна застала Назара та Аліну разом. Назар впевнений у тому, що коханка підставила його спеціально. Тепер він хоче звільнити Аліну. Продовження цієї хвилюючої історії дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі онлайн.

Розставання Назара і Поліни нарешті дало шанс безнадійно закоханому Паші.

У його житті намалювалися великі зміни. Після перемоги на картингу йому запропонували взяти участь у справжній гонці стрітрейсерів і навіть видали йому круту машину. Одне але: за здоров'я і життя Паші ніхто не відповідає, а гонки бувають небезпечними. Закоханого хлопця мало хвилює небезпека, адже Поліна прийшла на гонки повболівати за нього. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 12, як Паша братиме участь в найшвидших і небезпечних гонках міста.

А Настя нарешті зважилася і поговорила із Максом про свої почуття.

Колишньому учаснику шоу «Топ-модель по-українськи» зовсім нецікава наївна дівчинка з села. Він вирішив навчити Настю знайомитися з чоловіками, щоб вона знайшла собі когось іншого. У процесі «навчання» Макс налив їй випити. А вже як потім розійшлася п'яна Настя - дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 12.