Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Женя переслідує Ярославу в університеті
<p>У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 13 тривають пригоди Паші, Назара і Сема, які потрапили у поліцейську дільницю за бійку.</p><p><strong>Сем розуміє, що через це він пропустив побачення з Ярославою.</strong> А ось Назар повівся несподівано і почав вибачатися перед Пашею. Звичайно ж, він робить це не просто так: він вирішив повернути Поліну за допомогою суперника. Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 13, чи вийде у Назара повернути свою колишню.</p><p><strong>Настя і Макс знову прокинулися в одному ліжку.</strong></p><p>Настя нічого не пам'ятала після того, як напилася напередодні ввечері. Як виявилося, вона не тільки прийшла спати у кімнату Макса, а й виклала в його Instagram спільне сторіз. Макс хотів тут же видалити компрометуючий його матеріал, але раптово витівка дівчини виявилася йому на руку: до цього посту тут же посипалися лайки і коментарі. А ось Настя вважає, що тепер Макс зобов'язаний на ній одружитися. Адже вона зовсім не пам'ятає подій минулої ночі... Дивіться розвиток історії цієї незвичайної парочки в продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p><strong>Женя почав переслідувати Ярославу в університеті.</strong></p><p>Колишній нав'язливо пропонує Ясі залишитися друзями. Дівчина зрозуміла, що Женя від неї не відчепиться, і вирішила піддатися на вмовляння. Але вона відразу дала колишньому зрозуміти, що вони будуть тільки друзями - і крапка. Чи згоден Женя із такою позицією? Дивіться серіал Київ вдень ​​і вночі онлайн - стежте за їх історією.</p><p><strong>У серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 13 відносини Сема, Жені, Ярослави і Меланії остаточно заплуталися.</strong></p><p>Сем і Женя влаштували розборки прямо в університеті. На допомогу Семену раптово прийшла... Меланія. Вона поставила Сему незвичайну умова: їй потрібно, щоб він зустрічався з Ярославою. Проти такої мети Семен заперечувати, звичайно ж, не стане. Однак у нього можуть виникнути проблеми: Яся дізналася, що замість побачення з нею Сем пішов на гонки разом із Назаром! Які висновки зробить дівчина? Дивіться в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 13.</p>

Женя переслідує Ярославу в університеті

Всі серії | Сезон 5

Женя переслідує Ярославу в університеті

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 13 тривають пригоди Паші, Назара і Сема, які потрапили у поліцейську дільницю за бійку.

Сем розуміє, що через це він пропустив побачення з Ярославою. А ось Назар повівся несподівано і почав вибачатися перед Пашею. Звичайно ж, він робить це не просто так: він вирішив повернути Поліну за допомогою суперника. Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 13, чи вийде у Назара повернути свою колишню.

Настя і Макс знову прокинулися в одному ліжку.

Настя нічого не пам'ятала після того, як напилася напередодні ввечері. Як виявилося, вона не тільки прийшла спати у кімнату Макса, а й виклала в його Instagram спільне сторіз. Макс хотів тут же видалити компрометуючий його матеріал, але раптово витівка дівчини виявилася йому на руку: до цього посту тут же посипалися лайки і коментарі. А ось Настя вважає, що тепер Макс зобов'язаний на ній одружитися. Адже вона зовсім не пам'ятає подій минулої ночі... Дивіться розвиток історії цієї незвичайної парочки в продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Женя почав переслідувати Ярославу в університеті.

Колишній нав'язливо пропонує Ясі залишитися друзями. Дівчина зрозуміла, що Женя від неї не відчепиться, і вирішила піддатися на вмовляння. Але вона відразу дала колишньому зрозуміти, що вони будуть тільки друзями - і крапка. Чи згоден Женя із такою позицією? Дивіться серіал Київ вдень ​​і вночі онлайн - стежте за їх історією.

У серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 13 відносини Сема, Жені, Ярослави і Меланії остаточно заплуталися.

Сем і Женя влаштували розборки прямо в університеті. На допомогу Семену раптово прийшла... Меланія. Вона поставила Сему незвичайну умова: їй потрібно, щоб він зустрічався з Ярославою. Проти такої мети Семен заперечувати, звичайно ж, не стане. Однак у нього можуть виникнути проблеми: Яся дізналася, що замість побачення з нею Сем пішов на гонки разом із Назаром! Які висновки зробить дівчина? Дивіться в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 13.