Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс намагається зачарувати Настю
<p>Ярослава в один день розчарувалася і в коханому чоловікові, і в подрузі. Чи можемо ми насправді довіряти тим людям, які нам дороги?</p><p>У серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 14 Ярослава після скандалу із Семом не спала всю ніч. На ранок ситуація погіршилася ще більше: вона дізналася, що Аліна з самого початку була в курсі того, що відбувається, але нічого їй не сказала. Тепер Ярослава не знає, чи може вона довіряти хоча б кому-небудь із них. Брехня близьких людей продовжує на кожному кроці переслідувати дівчину з самого початку 5 сезону Київ вдень ​​і вночі.</p><p><strong>Альбіна ще підлила масла у вогонь.</strong> Вона вирішила провести невелике опитування і запитала у Ярослави її думку щодо зрад. Яся не витримала і розплакалася. На цьому моменті Альбіна зрозуміла: дівчинці потрібна допомога когось більш дорослого та досвідченого. Вислухавши всі сумніви Ярослави, Альбіна вирішила зайнятися проблемами парочки особисто. Чи вийде у неї, дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 14.</p><p>Макса продовжують діставати рекламодавці в Інстаграмі. Вони вимагають фотографії з Настею, яку вважають його дівчиною.</p><p>Але Настя все ще не пробачила хлопця після того, як він обманом намагався зробити з нею рекламне фото. Незважаючи на закоханість, дівчинка не хоче, щоб її використовували, а ще-абсолютно не вміє брехати.</p><p><strong>Макс готовий піти на все заради передплатників і грошей!</strong></p><p>Він вирішив зачарувати Настю, щоб вона погодилася на нові фото. Макс впевнений у своїй привабливості, однак на дівчину вона чомусь не діє. Тоді Паша запропонував йому вчинити по-іншому і... тиснути на жалість. Чи вийде у Макса завоювати прихильність Насті? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 14.</p><p>Серіал Київ вдень ​​і вночі 5 показує історії про звичайних людей. Брехня, зрада, підступ - з цим герої стикаються щодня. Але не все так погано: кожен із них все-таки прагне знайти своє щастя, помиритися, знайти спільну мову із близькою людиною... Слідкуйте за життям мешканців квартири на Дніпровській набережній у життєвому серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5!</p>

Макс намагається зачарувати Настю

Всі серії | Сезон 5

Макс намагається зачарувати Настю

Ярослава в один день розчарувалася і в коханому чоловікові, і в подрузі. Чи можемо ми насправді довіряти тим людям, які нам дороги?

У серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 14 Ярослава після скандалу із Семом не спала всю ніч. На ранок ситуація погіршилася ще більше: вона дізналася, що Аліна з самого початку була в курсі того, що відбувається, але нічого їй не сказала. Тепер Ярослава не знає, чи може вона довіряти хоча б кому-небудь із них. Брехня близьких людей продовжує на кожному кроці переслідувати дівчину з самого початку 5 сезону Київ вдень ​​і вночі.

Альбіна ще підлила масла у вогонь. Вона вирішила провести невелике опитування і запитала у Ярослави її думку щодо зрад. Яся не витримала і розплакалася. На цьому моменті Альбіна зрозуміла: дівчинці потрібна допомога когось більш дорослого та досвідченого. Вислухавши всі сумніви Ярослави, Альбіна вирішила зайнятися проблемами парочки особисто. Чи вийде у неї, дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 14.

Макса продовжують діставати рекламодавці в Інстаграмі. Вони вимагають фотографії з Настею, яку вважають його дівчиною.

Але Настя все ще не пробачила хлопця після того, як він обманом намагався зробити з нею рекламне фото. Незважаючи на закоханість, дівчинка не хоче, щоб її використовували, а ще-абсолютно не вміє брехати.

Макс готовий піти на все заради передплатників і грошей!

Він вирішив зачарувати Настю, щоб вона погодилася на нові фото. Макс впевнений у своїй привабливості, однак на дівчину вона чомусь не діє. Тоді Паша запропонував йому вчинити по-іншому і... тиснути на жалість. Чи вийде у Макса завоювати прихильність Насті? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 14.

Серіал Київ вдень ​​і вночі 5 показує історії про звичайних людей. Брехня, зрада, підступ - з цим герої стикаються щодня. Але не все так погано: кожен із них все-таки прагне знайти своє щастя, помиритися, знайти спільну мову із близькою людиною... Слідкуйте за життям мешканців квартири на Дніпровській набережній у життєвому серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5!