Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Макс зробив Насті пропозицію
<p>Люди йдуть на що завгодно заради своїх коханих. Сем через Ярославу зважився на злочин.</p><p>У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 16 Семен вкрав гроші у Назара, щоб допомогти Ярославі з оплатою квартири. Нагадаємо, що у минулому випуску Київ вдень ​​і вночі 5 Яся залишилася без стипендії, і навіть намагалася влаштуватися на роботу у шлюбне агентство Назара. Сем ніяк не міг такого допустити, тому і зважився на відчайдушний крок.</p><p>Альбіна і Саша вже почали вимагати гроші за оренду, тому Яся зібралася з'їжджати. Коли Сем приніс для неї гроші, це виявилося справжнім порятунком. Але тепер Ярослава думає, як же їй віддати борг Семену... Чи не вляпається її «лицар» у неприємності через те, яким чином він отримав ці гроші? Дізнайтеся в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 16.</p><p><strong>Назар все ще намагається повернути Поліну. Він навіть сказав їй, що закриє своє шлюбне агентство!</strong></p><p>Більш того - він звільнив Аліну. Звичайно ж, вона не може стерпіти це просто так. У дівчини є підступний план щодо того, як все-таки зруйнувати відносини Назара і Полі. Дивіться у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 15, чи вийде у неї втілити свій задум у реальність.</p><p><strong>Макс несподівано подарував Насті каблучку і покликав її заміж!</strong></p><p>На жаль, виявилося, що це черговий виток їх незрозумілих «віртуальних» відносин - Макс погодився рекламувати ювелірний бренд. Серце бідної Настусі розбилося... Чи зможе вона пробачити Фізрука після такої безсердечної витівки? Покаже продовження Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 16.</p><p>Завдяки Інстаграму Максима Настя стала справжньою знаменитістю. Популярність вже заважає її роботі у шлюбному агентстві. Під час чергового побачення дві дівчини впізнали її і тут же вирішили, що Настя зраджує Максу.</p><p>Слідкуйте за дивними відносинами Насті і Максима в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон! Їх чекає ще багато несподіваних поворотів.</p><p><strong>Тим часом, Ярослава все-таки знайшла роботу: вона влаштувалася офіціанткою в улюблене кафе. І відразу сподобалася одному з колег...</strong></p><p>Дивіться продовження в серіалі Київ днем ​​і вночі 5!</p>

Макс зробив Насті пропозицію

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Макс зробив Насті пропозицію

Люди йдуть на що завгодно заради своїх коханих. Сем через Ярославу зважився на злочин.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 16 Семен вкрав гроші у Назара, щоб допомогти Ярославі з оплатою квартири. Нагадаємо, що у минулому випуску Київ вдень ​​і вночі 5 Яся залишилася без стипендії, і навіть намагалася влаштуватися на роботу у шлюбне агентство Назара. Сем ніяк не міг такого допустити, тому і зважився на відчайдушний крок.

Альбіна і Саша вже почали вимагати гроші за оренду, тому Яся зібралася з'їжджати. Коли Сем приніс для неї гроші, це виявилося справжнім порятунком. Але тепер Ярослава думає, як же їй віддати борг Семену... Чи не вляпається її «лицар» у неприємності через те, яким чином він отримав ці гроші? Дізнайтеся в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 16.

Назар все ще намагається повернути Поліну. Він навіть сказав їй, що закриє своє шлюбне агентство!

Більш того - він звільнив Аліну. Звичайно ж, вона не може стерпіти це просто так. У дівчини є підступний план щодо того, як все-таки зруйнувати відносини Назара і Полі. Дивіться у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 15, чи вийде у неї втілити свій задум у реальність.

Макс несподівано подарував Насті каблучку і покликав її заміж!

На жаль, виявилося, що це черговий виток їх незрозумілих «віртуальних» відносин - Макс погодився рекламувати ювелірний бренд. Серце бідної Настусі розбилося... Чи зможе вона пробачити Фізрука після такої безсердечної витівки? Покаже продовження Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 16.

Завдяки Інстаграму Максима Настя стала справжньою знаменитістю. Популярність вже заважає її роботі у шлюбному агентстві. Під час чергового побачення дві дівчини впізнали її і тут же вирішили, що Настя зраджує Максу.

Слідкуйте за дивними відносинами Насті і Максима в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон! Їх чекає ще багато несподіваних поворотів.

Тим часом, Ярослава все-таки знайшла роботу: вона влаштувалася офіціанткою в улюблене кафе. І відразу сподобалася одному з колег...

Дивіться продовження в серіалі Київ днем ​​і вночі 5!