Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Назар намагається повернути Аліну
<p>Ярославу зраджували багато разів. Тепер вона спіймала Аліну та Сема на брехні.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> серія 18 ревнощі не дають Ясі жити спокійно. Вона вимагає, щоб Сем розповів їй правду про те, що відбувається між ним та Аліною. У конфлікт втручається Настя, яка вирішила заступитися за Ярославу. Аліну настільки розлютила витівка дівчини, що вона вигнала її з кімнати.</p><p><strong>Але ж Сему в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон теж важко - через гроші йому довелося зв'язатися з Аліною, обманювати кохану дівчину... </strong>Так ще і Назар не може пробачити йому зраду. Нагадуємо, що у попередніх серіях Київ вдень ​​і вночі Семен вкрав у нього гроші, але виявився настільки чесною людиною, що зізнався у своєму злочині. Назар за це не тільки звільнив свого найкращого друга, але і зажадав, щоб Сем з'їхав з його квартири. Але Семен не може взяти і залишити Назара самого: у того почався важкий період у житті. Назар почав пити, у його агентстві нікому працювати, Поліна пішла, а Аліна не хоче повертатися на роботу. Що тепер з ним буде - дізнайтеся у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p><strong>Паша і Поліна намагаються ужитися в одній кімнаті.</strong></p><p>Для Паші це справжнє випробування - спати в одному ліжку із дівчиною, яка йому подобається, але не торкатися її. А ще й  після того, як він побачив Полю у спідній білизні... До чого призведе таке дивне співжиття, дивіться онлайн в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 18.</p><p><strong>Батько Поліни вважає, що вона не повинна залишатися у квартирі на Дніпровській набережній.</strong></p><p>Він навіть особисто приїхав до дочки, щоб побачити, в яких умовах вона тепер живе. Тато намагався читати їй лекції про мораль, але у нього ж і самого є пушок на носі... У цій же квартирі живе Аліна, з якою він зустрічається потайки від дружини. А вона знову призначила йому побачення, хоч і не працює у шлюбному агентстві.</p><p>Чи розплутають герої серіалу Київ вдень ​​і вночі складний клубок своїх відносин? Чи вийде у Сема та Аліни отримати гроші і залишитися безкарними? Дивіться продовження серіалу Київ днем ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ днем і вночі 5 сезон серія 17</p>

Назар намагається повернути Аліну

Всі серії | Сезон 5

Назар намагається повернути Аліну

Ярославу зраджували багато разів. Тепер вона спіймала Аліну та Сема на брехні.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 18 ревнощі не дають Ясі жити спокійно. Вона вимагає, щоб Сем розповів їй правду про те, що відбувається між ним та Аліною. У конфлікт втручається Настя, яка вирішила заступитися за Ярославу. Аліну настільки розлютила витівка дівчини, що вона вигнала її з кімнати.

Але ж Сему в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон теж важко - через гроші йому довелося зв'язатися з Аліною, обманювати кохану дівчину... Так ще і Назар не може пробачити йому зраду. Нагадуємо, що у попередніх серіях Київ вдень ​​і вночі Семен вкрав у нього гроші, але виявився настільки чесною людиною, що зізнався у своєму злочині. Назар за це не тільки звільнив свого найкращого друга, але і зажадав, щоб Сем з'їхав з його квартири. Але Семен не може взяти і залишити Назара самого: у того почався важкий період у житті. Назар почав пити, у його агентстві нікому працювати, Поліна пішла, а Аліна не хоче повертатися на роботу. Що тепер з ним буде - дізнайтеся у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Паша і Поліна намагаються ужитися в одній кімнаті.

Для Паші це справжнє випробування - спати в одному ліжку із дівчиною, яка йому подобається, але не торкатися її. А ще й  після того, як він побачив Полю у спідній білизні... До чого призведе таке дивне співжиття, дивіться онлайн в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 18.

Батько Поліни вважає, що вона не повинна залишатися у квартирі на Дніпровській набережній.

Він навіть особисто приїхав до дочки, щоб побачити, в яких умовах вона тепер живе. Тато намагався читати їй лекції про мораль, але у нього ж і самого є пушок на носі... У цій же квартирі живе Аліна, з якою він зустрічається потайки від дружини. А вона знову призначила йому побачення, хоч і не працює у шлюбному агентстві.

Чи розплутають герої серіалу Київ вдень ​​і вночі складний клубок своїх відносин? Чи вийде у Сема та Аліни отримати гроші і залишитися безкарними? Дивіться продовження серіалу Київ днем ​​і вночі 5 сезон.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ днем і вночі 5 сезон серія 17