Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Альбіна і Саша дізналися про результати аналізів
<p>Назар поступово сходить з розуму. Сем хоче допомогти своєму найкращому другу, але той не бажає приймати допомогу від зрадника.</p><p><strong>Останні події серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сильно вдарили по Назару. Він веде себе все менш і менш адекватно.</strong></p><p>Назар налетів на Пашу і вдарив його по обличчю прямо посеред уроку водіння. Коли Поля дізналася про поведінку свого колишнього, вона не на жарт розлютилася. Паша не хоче, щоб дівчина влазила у «чоловічу справу». Дивіться у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> серія 19, як ця подія вплинула на відносини Паші та Поліни.</p><p>Тим часом, Назар продовжує чудити. Він довго зачаровував Аліну, а потім раптом накинувся на неї. На щастя, на місце події примчав вічний «лицар» Сем. І знову не обійшлося без бійки! Семен хвилюється не тільки за Аліну, а й за самого Назара. Але той ніби зациклився на одній-єдиній думці... Дивіться подробиці цієї драматичної історії у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 19.</p><p><strong>Альбіна і Саша отримали результати аналізів.</strong></p><p>У попередніх серіях Київ вдень ​​і вночі 5 подружжя намагалося з'ясувати, чому у них не виходить завести дітей. Якщо і він здоровий, і вона здорова, то в чому тоді їх проблема? Альбіна потайки від Саші пішла на консультацію до лікаря, щоб дізнатися причину. Тепер найскладніше - розповісти про вердикт доктора чоловікові... Як Альбіна впорається із цим складним завданням, дивіться онлайн у Київ вдень і вночі 5 сезон серія 19.</p><p>Настя у Києв вдень і вночі 5 переживає не найкращі часи: вона посварилася зі всіма жителями квартири на Дніпровській набережній, і тепер відчуває себе нікому не потрібною.</p><p>Макс не забув про те, що Настя завжди його підтримувала. Щоб підняти настрій дівчинці, він вирішив піти із нею на вечірку. Там він зустрів свою колишню, із якою зустрічався під час участі у проекті «Топ-модель по-українськи». А непитущій Насті Макс необдумано купив велику порцію алкогольного коктейлю ...</p><p><strong>Чим закінчиться ця вечірка? Дивіться у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 19!</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 18</p>

Альбіна і Саша дізналися про результати аналізів

Всі серії | Сезон 5

Альбіна і Саша дізналися про результати аналізів

Назар поступово сходить з розуму. Сем хоче допомогти своєму найкращому другу, але той не бажає приймати допомогу від зрадника.

Останні події серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сильно вдарили по Назару. Він веде себе все менш і менш адекватно.

Назар налетів на Пашу і вдарив його по обличчю прямо посеред уроку водіння. Коли Поля дізналася про поведінку свого колишнього, вона не на жарт розлютилася. Паша не хоче, щоб дівчина влазила у «чоловічу справу». Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 19, як ця подія вплинула на відносини Паші та Поліни.

Тим часом, Назар продовжує чудити. Він довго зачаровував Аліну, а потім раптом накинувся на неї. На щастя, на місце події примчав вічний «лицар» Сем. І знову не обійшлося без бійки! Семен хвилюється не тільки за Аліну, а й за самого Назара. Але той ніби зациклився на одній-єдиній думці... Дивіться подробиці цієї драматичної історії у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 19.

Альбіна і Саша отримали результати аналізів.

У попередніх серіях Київ вдень ​​і вночі 5 подружжя намагалося з'ясувати, чому у них не виходить завести дітей. Якщо і він здоровий, і вона здорова, то в чому тоді їх проблема? Альбіна потайки від Саші пішла на консультацію до лікаря, щоб дізнатися причину. Тепер найскладніше - розповісти про вердикт доктора чоловікові... Як Альбіна впорається із цим складним завданням, дивіться онлайн у Київ вдень і вночі 5 сезон серія 19.

Настя у Києв вдень і вночі 5 переживає не найкращі часи: вона посварилася зі всіма жителями квартири на Дніпровській набережній, і тепер відчуває себе нікому не потрібною.

Макс не забув про те, що Настя завжди його підтримувала. Щоб підняти настрій дівчинці, він вирішив піти із нею на вечірку. Там він зустрів свою колишню, із якою зустрічався під час участі у проекті «Топ-модель по-українськи». А непитущій Насті Макс необдумано купив велику порцію алкогольного коктейлю ...

Чим закінчиться ця вечірка? Дивіться у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 19!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 18