Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Аліна і Настя влаштувалися на роботу у шлюбне агентство
<p>Серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 2 продовжує показувати історії з життя героїв, які вирішили підкорити столицю.</p><p><strong>У минулій серії Київ вдень ​​і вночі в квартирі на Дніпровській набережній з'явилися ще три мешканки - Ярослава, Аліна і Настя. Дівчата прожили на новому місці всього лише один день, а вже стали причиною конфлікту.</strong> Паша вирішив позалицятися до Ярослави, яка всього лише покликала його прибити поличку. Хлопець неправильно зрозумів наміри нової сусідки, за що і отримав по обличчю. Після цього випадку всі нові мешканки захотіли з'їхати з пентхауса. Олександру довелося розбиратися з конфліктною ситуацією між Пашею і дівчатами, а Альбіна вирішила придумати нові правила для жителів. Чи зможуть мешканці квартири на Дніпровській набережній порозумітися – дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 2.</p><p>Після пережитого потрясіння Макс вирішив допомогти Ярославі – адже він теж недавно пройшов через важкий розрив. Він поїхав разом із дівчиною забирати речі у її колишнього. Чим обернулася ця поїздка, і чому Ярославу в результаті довелося відкачувати нашатирем? Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 2.</p><p>Тим часом, Аліна і Настя знайшли роботу у шлюбному агентстві. Однак на першому ж побаченні Настя злякалася і втекла. Аліні довелося самостійно розрулювати ситуацію. Вона дуже здивувала своїми неординарними здібностями Семена, який теж там працює. Між новими знайомими виникло певне тяжіння, тому ввечері Аліна і Семен прийшли в квартиру разом.</p><p><strong>Там Сема чекав несподіваний сюрприз – він зіткнувся із Ярославою, яку напередодні врятував з-під коліс машини.</strong></p><p>В особистому житті Паші теж з'явився особлива людина. Він нарешті зустрів дівчину своєї мрії, та тільки одна біда – красуня вже заручена...</p><p>Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 2, як будуть розвиватися складні взаємини героїв.</p>

Аліна і Настя влаштувалися на роботу у шлюбне агентство

Всі серії | Сезон 5

Аліна і Настя влаштувалися на роботу у шлюбне агентство

Серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 2 продовжує показувати історії з життя героїв, які вирішили підкорити столицю.

У минулій серії Київ вдень ​​і вночі в квартирі на Дніпровській набережній з'явилися ще три мешканки - Ярослава, Аліна і Настя. Дівчата прожили на новому місці всього лише один день, а вже стали причиною конфлікту. Паша вирішив позалицятися до Ярослави, яка всього лише покликала його прибити поличку. Хлопець неправильно зрозумів наміри нової сусідки, за що і отримав по обличчю. Після цього випадку всі нові мешканки захотіли з'їхати з пентхауса. Олександру довелося розбиратися з конфліктною ситуацією між Пашею і дівчатами, а Альбіна вирішила придумати нові правила для жителів. Чи зможуть мешканці квартири на Дніпровській набережній порозумітися – дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 2.

Після пережитого потрясіння Макс вирішив допомогти Ярославі – адже він теж недавно пройшов через важкий розрив. Він поїхав разом із дівчиною забирати речі у її колишнього. Чим обернулася ця поїздка, і чому Ярославу в результаті довелося відкачувати нашатирем? Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 2.

Тим часом, Аліна і Настя знайшли роботу у шлюбному агентстві. Однак на першому ж побаченні Настя злякалася і втекла. Аліні довелося самостійно розрулювати ситуацію. Вона дуже здивувала своїми неординарними здібностями Семена, який теж там працює. Між новими знайомими виникло певне тяжіння, тому ввечері Аліна і Семен прийшли в квартиру разом.

Там Сема чекав несподіваний сюрприз – він зіткнувся із Ярославою, яку напередодні врятував з-під коліс машини.

В особистому житті Паші теж з'явився особлива людина. Він нарешті зустрів дівчину своєї мрії, та тільки одна біда – красуня вже заручена...

Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 2, як будуть розвиватися складні взаємини героїв.