Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Настя вчиться знайомитися з чоловіками
<p><strong>Героям серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3 довелося прибиратися у квартирі і пізнавати ази акторської майстерності.</strong></p><p>Нагадаємо, що в попередньому випуску Київ вдень ​​і вночі 3 сезон Альбіна вирішила ввести в будинку нові правила. І тепер Ярославі доведеться прибирати весь двоповерховий пентхаус, адже вона порушила один із пунктів: її застукали у кімнаті із Семеном. Дівчина не сказала Альбіні, що хлопця додому привела Аліна, тому тепер їй доведеться відпрацьовувати чуже покарання.</p><p>Доля не шкодує Ярославу у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3. Вона хоче з'їхати із квартири, але Альбіна відмовляється повертати їй гроші. Більш того, у неї почалися серйозні проблеми в університеті через Меланію – викладачку, з якою їй зрадив колишній. Жінка готова на все, щоб «завалити» сесію суперниці. Як впорається з цією ситуацією Ярослава? Дивіться її історію в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3.</p><p><strong>Аліна і Настя вирішили зробити ще одну спробу у шлюбному агентстві. Для цього Насті доведеться навчитися знайомитися з чоловіками.</strong></p><p>Вона не вміє ні танцювати, ні говорити англійською, так що навчання виявилося трохи складніше, ніж передбачалося. Аліна розповіла своїй маленькій подрузі кілька жіночих секретів. Тепер Настя буде відпрацьовувати свої нові знання на... Максі, який благородно погодився допомогти. Після довгого і складного навчання дівчата все-таки підуть на побачення з іноземцями. Чи впорається Настя цього разу? Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3.</p><p>А у Семена в житті розгорнулася справжня сімейна драма: він шукає свого рідного брата, і навіть готовий відвалити кругленьку суму за інформацію. Можливо, йому навіть доведеться піти проти закону...</p><p>Дивіться нові історії про улюблених героїв в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3.</p>

Настя вчиться знайомитися з чоловіками

Всі серії | Сезон 5

Настя вчиться знайомитися з чоловіками

Героям серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3 довелося прибиратися у квартирі і пізнавати ази акторської майстерності.

Нагадаємо, що в попередньому випуску Київ вдень ​​і вночі 3 сезон Альбіна вирішила ввести в будинку нові правила. І тепер Ярославі доведеться прибирати весь двоповерховий пентхаус, адже вона порушила один із пунктів: її застукали у кімнаті із Семеном. Дівчина не сказала Альбіні, що хлопця додому привела Аліна, тому тепер їй доведеться відпрацьовувати чуже покарання.

Доля не шкодує Ярославу у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3. Вона хоче з'їхати із квартири, але Альбіна відмовляється повертати їй гроші. Більш того, у неї почалися серйозні проблеми в університеті через Меланію – викладачку, з якою їй зрадив колишній. Жінка готова на все, щоб «завалити» сесію суперниці. Як впорається з цією ситуацією Ярослава? Дивіться її історію в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3.

Аліна і Настя вирішили зробити ще одну спробу у шлюбному агентстві. Для цього Насті доведеться навчитися знайомитися з чоловіками.

Вона не вміє ні танцювати, ні говорити англійською, так що навчання виявилося трохи складніше, ніж передбачалося. Аліна розповіла своїй маленькій подрузі кілька жіночих секретів. Тепер Настя буде відпрацьовувати свої нові знання на... Максі, який благородно погодився допомогти. Після довгого і складного навчання дівчата все-таки підуть на побачення з іноземцями. Чи впорається Настя цього разу? Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3.

А у Семена в житті розгорнулася справжня сімейна драма: він шукає свого рідного брата, і навіть готовий відвалити кругленьку суму за інформацію. Можливо, йому навіть доведеться піти проти закону...

Дивіться нові історії про улюблених героїв в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 3.