Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Подруги помстилися колишньому хлопцю Ярослави
<p><strong>Героїні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 4 вирішили об'єднатися, щоб помститися колишньому Ярослави.</strong></p><p>Дівчата придумали підступний план, щоб посварити Женю з його новою пасією. Ярослава нібито приїхала за своїми речами і пішла в рознос. Але насправді її секретна зброя - це Настя і Аліна, які прийшли сусідці на допомогу. Нагадаємо, що на початку 5 сезону Київ вдень ​​і вночі Женя зрадив Ярославі з викладачкою університету. Дивіться 4 серії Київ вдень ​​і вночі 2 сезон, яке витончене покарання придумали для нього дівчата.</p><p><strong>Аліна і Настя продовжують ходити на побачення з іноземцями, які шукають собі дівчат через шлюбне агентство.</strong> </p><p>Однак у них не все йде гладко – Настя зовсім не говорить англійською, а до Аліни замість клієнта на побачення несподівано приходить її начальник Назар.</p><p><strong>Поки молодь розважається, Альбіна та Олександр переживають важкий період в сімейному житті.</strong></p><p>Саша дуже хоче дітей, тому наполягає на тому, щоб дружина перестала пити протизаплідні таблетки. Він готовий на все, щоб у їхній родині з'явився довгоочікуваний спадкоємець. Іноді чоловік забувається і у своїх мріях випереджає події – він уже придумує ім'я для первістка, в той час як Альбіна все ще сумнівається. Нарешті Саша йде на відчайдушний крок, який ледь не призводить до розколу в родині... Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 4, за що Альбіна вигнала чоловіка на диван.</p><p><strong>А Ярославі не зійшла з рук її маленька помста – Женя вирішив поквитатися із колишньою.</strong></p><p>Аліна і Семен стали випадковими свідками їх розборок. Сем, як справжній лицар, кинувся Ярославі на допомогу. Це вже другий раз, коли йому довелося виручати Ясю – до цього Сем вже рятував дівчину з-під коліс машини. Не дивно, що після цього випадку відносини між ними помітно потеплішали...</p><p>Дивіться в нових серіях Київ вдень ​​і вночі 5 сезон, як будуть далі розвиватися історії хлопців і дівчат, які вирішили почати нове життя в столиці.</p>

Подруги помстилися колишньому хлопцю Ярослави

Всі серії | Сезон 5

Подруги помстилися колишньому хлопцю Ярослави

Героїні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 4 вирішили об'єднатися, щоб помститися колишньому Ярослави.

Дівчата придумали підступний план, щоб посварити Женю з його новою пасією. Ярослава нібито приїхала за своїми речами і пішла в рознос. Але насправді її секретна зброя - це Настя і Аліна, які прийшли сусідці на допомогу. Нагадаємо, що на початку 5 сезону Київ вдень ​​і вночі Женя зрадив Ярославі з викладачкою університету. Дивіться 4 серії Київ вдень ​​і вночі 2 сезон, яке витончене покарання придумали для нього дівчата.

Аліна і Настя продовжують ходити на побачення з іноземцями, які шукають собі дівчат через шлюбне агентство.

Однак у них не все йде гладко – Настя зовсім не говорить англійською, а до Аліни замість клієнта на побачення несподівано приходить її начальник Назар.

Поки молодь розважається, Альбіна та Олександр переживають важкий період в сімейному житті.

Саша дуже хоче дітей, тому наполягає на тому, щоб дружина перестала пити протизаплідні таблетки. Він готовий на все, щоб у їхній родині з'явився довгоочікуваний спадкоємець. Іноді чоловік забувається і у своїх мріях випереджає події – він уже придумує ім'я для первістка, в той час як Альбіна все ще сумнівається. Нарешті Саша йде на відчайдушний крок, який ледь не призводить до розколу в родині... Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 4, за що Альбіна вигнала чоловіка на диван.

А Ярославі не зійшла з рук її маленька помста – Женя вирішив поквитатися із колишньою.

Аліна і Семен стали випадковими свідками їх розборок. Сем, як справжній лицар, кинувся Ярославі на допомогу. Це вже другий раз, коли йому довелося виручати Ясю – до цього Сем вже рятував дівчину з-під коліс машини. Не дивно, що після цього випадку відносини між ними помітно потеплішали...

Дивіться в нових серіях Київ вдень ​​і вночі 5 сезон, як будуть далі розвиватися історії хлопців і дівчат, які вирішили почати нове життя в столиці.