Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Оголене фото Ярослави потрапило до мережі
<p><strong>У серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 5 назріли нові конфлікти між персонажами.</strong></p><p>Аліна абсолютно не у захваті від спільного проживання з Настею. Вона навіть готова з'їхати, аби не жити в одній кімнаті з дівчинкою.</p><p>Але сусідка - це не єдина проблема Аліни. Її начальник Назар після побачення захотів більшого. Дивіться, як вирішиться конфлікт між героїнями Київ вдень ​​і вночі 5.</p><p><strong>У Назара теж почалися проблеми: його наречена почала ревнувати до Аліни.</strong></p><p>Поліна влаштувала хлопцеві скандал через те, що він повернувся додому серед ночі. Більш того, вона бачила вхідний дзвінок від Аліни в його телефоні! Семен став свідком цієї сцени ревнощів і вирішив прийти на допомогу своєму найкращому другу: він сказав Поліні, що Назар готує для неї сюрприз. Тепер Назару доведеться придумати подарунок для коханої, і банальні квіти його не врятують... Дивіться в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 5, як він зможе викрутитися з цієї ситуації.</p><p><strong>А Паша, як і раніше, не може розібратися зі своїми жінками.</strong></p><p>Йому дуже подобається Поліна, але це не заважає йому крутити романи з іншими дівчатами. Одна з пасій Паші раптово познайомила його зі своїм чоловіком, який виявився... боксером. За дивною іронією долі, чоловік вирішив записатися до Паші на уроки водіння. Такого повороту герой-коханець не очікував - дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 5, що він буде робити далі.</p><p><strong>Саша з Альбіною все ще не можуть знайти спільну мову щодо дітей.</strong></p><p>Подружжя побилися об заклад: тепер Саші доведеться тиждень ходити зі штучним животом, щоб зрозуміти, як себе почуває вагітна жінка. Дивіться в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон, як розвивається історія їх колоритною сімейки. Чи варто глядачам очікувати поповнення в родині Саші і Альбіни? Дізнаємося далі у нових серіях Київ вдень ​​і вночі 5.</p><p><strong>Сем в черговий раз зайнявся своєю улюбленою справою - порятунком Ярослави.</strong></p><p>Оголене фото Ясі потрапило у загальний університетський чат. Вона звинувачує в цьому свого колишнього хлопця Женю. Той заперечує свою причетність, виправдовуючись тим, що у нього вкрали телефон. Ярослава разом із Семеном та Олександром спробують довести його провину.</p><p>Дивіться у серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 5, чи доб'ються вони справедливості.</p>

Оголене фото Ярослави потрапило до мережі

Всі серії | Сезон 5

Оголене фото Ярослави потрапило до мережі

У серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 5 назріли нові конфлікти між персонажами.

Аліна абсолютно не у захваті від спільного проживання з Настею. Вона навіть готова з'їхати, аби не жити в одній кімнаті з дівчинкою.

Але сусідка - це не єдина проблема Аліни. Її начальник Назар після побачення захотів більшого. Дивіться, як вирішиться конфлікт між героїнями Київ вдень ​​і вночі 5.

У Назара теж почалися проблеми: його наречена почала ревнувати до Аліни.

Поліна влаштувала хлопцеві скандал через те, що він повернувся додому серед ночі. Більш того, вона бачила вхідний дзвінок від Аліни в його телефоні! Семен став свідком цієї сцени ревнощів і вирішив прийти на допомогу своєму найкращому другу: він сказав Поліні, що Назар готує для неї сюрприз. Тепер Назару доведеться придумати подарунок для коханої, і банальні квіти його не врятують... Дивіться в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 5, як він зможе викрутитися з цієї ситуації.

А Паша, як і раніше, не може розібратися зі своїми жінками.

Йому дуже подобається Поліна, але це не заважає йому крутити романи з іншими дівчатами. Одна з пасій Паші раптово познайомила його зі своїм чоловіком, який виявився... боксером. За дивною іронією долі, чоловік вирішив записатися до Паші на уроки водіння. Такого повороту герой-коханець не очікував - дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 5, що він буде робити далі.

Саша з Альбіною все ще не можуть знайти спільну мову щодо дітей.

Подружжя побилися об заклад: тепер Саші доведеться тиждень ходити зі штучним животом, щоб зрозуміти, як себе почуває вагітна жінка. Дивіться в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон, як розвивається історія їх колоритною сімейки. Чи варто глядачам очікувати поповнення в родині Саші і Альбіни? Дізнаємося далі у нових серіях Київ вдень ​​і вночі 5.

Сем в черговий раз зайнявся своєю улюбленою справою - порятунком Ярослави.

Оголене фото Ясі потрапило у загальний університетський чат. Вона звинувачує в цьому свого колишнього хлопця Женю. Той заперечує свою причетність, виправдовуючись тим, що у нього вкрали телефон. Ярослава разом із Семеном та Олександром спробують довести його провину.

Дивіться у серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 5, чи доб'ються вони справедливості.