Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дівчата вирушили на шопінг у секонд-хенд
<p><strong style="color: rgb(68, 68, 68);">Герої серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 7 борються із побутом, безгрошів'ям і безсовісними колишніми.</strong></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Ярослава зрозуміла, що її історія з Женею ще не закінчилася - тепер їй хочеться зробити своєму колишньому якомога болючіше.</span></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Допоможе їй у цій справі, як зазвичай, її беззмінний лицар Сем. Вони вирішили прикинутися парою, щоб досадити колишньому Ясі. Чи вийде у задіти них Женю за живе, дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 7.</span></p><p><strong style="color: rgb(68, 68, 68);">Поліна знайшла в телефоні у Назара фотографії дівчат у нижній білизні.</strong></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Розлючена Поля не вірить своєму нареченому, який продовжує прикриватися роботою у шлюбному агентстві. Назара дратує недовіру дівчини, але уникнути скандалу в нього не виходить. Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5, чим закінчиться чергова сварка пари.</span></p><p><strong style="color: rgb(68, 68, 68);">Альбіна досі не пробачила чоловікові випадок із проколотим презервативом.</strong></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">У попередніх серіях Київ вдень ​​і вночі 5 сезон Саші вже довелося ходити із накладним животом і їсти солоні огірки, щоб зрозуміти всі «радощі» вагітності. Тепер Олександр Володимирович зрозумів сумніви дружини і намагається загладити свою провину. </span><strong style="color: rgb(68, 68, 68);">Раптовий дзвінок від клієнта відвернув їх від сімейного конфлікту: у Альбіни і Саші з'явилася нова справа.</strong></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Настя примудрилася зламати пральну машинку і залишити всіх жителів квартири на Дніпровській набережній без чистого одяг. Насті  довелося перепрати все брудні речі вручну.</span></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Крім брудного одягу, у неї є ще одна проблема - залицяльник Ендрю. Настя вважає чоловіка ідеальним і намагається переконати в цьому подруг. Аліна і Ярослава налаштовані скептично, адже Ендрю старше Насті на 30 років. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 7, чи є майбутнє у цієї дивної парочки.</span></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Герої Київ вдень ​​і вночі 5 намагаються жити звичайним життям, незважаючи на постійну плутанину в стосунках, побутові проблеми і конфлікти</span><strong style="color: rgb(68, 68, 68);">. Не пропустіть нові історії з життя мешканців пентхауса на Дніпровській набережній - дивіться Київ вдень ​​і вночі онлайн.</strong></p>

Дівчата вирушили на шопінг у секонд-хенд

Всі серії | Сезон 5

Дівчата вирушили на шопінг у секонд-хенд

Герої серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 7 борються із побутом, безгрошів'ям і безсовісними колишніми.

Ярослава зрозуміла, що її історія з Женею ще не закінчилася - тепер їй хочеться зробити своєму колишньому якомога болючіше.

Допоможе їй у цій справі, як зазвичай, її беззмінний лицар Сем. Вони вирішили прикинутися парою, щоб досадити колишньому Ясі. Чи вийде у задіти них Женю за живе, дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 7.

Поліна знайшла в телефоні у Назара фотографії дівчат у нижній білизні.

Розлючена Поля не вірить своєму нареченому, який продовжує прикриватися роботою у шлюбному агентстві. Назара дратує недовіру дівчини, але уникнути скандалу в нього не виходить. Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5, чим закінчиться чергова сварка пари.

Альбіна досі не пробачила чоловікові випадок із проколотим презервативом.

У попередніх серіях Київ вдень ​​і вночі 5 сезон Саші вже довелося ходити із накладним животом і їсти солоні огірки, щоб зрозуміти всі «радощі» вагітності. Тепер Олександр Володимирович зрозумів сумніви дружини і намагається загладити свою провину. Раптовий дзвінок від клієнта відвернув їх від сімейного конфлікту: у Альбіни і Саші з'явилася нова справа.

Настя примудрилася зламати пральну машинку і залишити всіх жителів квартири на Дніпровській набережній без чистого одяг. Насті  довелося перепрати все брудні речі вручну.

Крім брудного одягу, у неї є ще одна проблема - залицяльник Ендрю. Настя вважає чоловіка ідеальним і намагається переконати в цьому подруг. Аліна і Ярослава налаштовані скептично, адже Ендрю старше Насті на 30 років. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 7, чи є майбутнє у цієї дивної парочки.

Герої Київ вдень ​​і вночі 5 намагаються жити звичайним життям, незважаючи на постійну плутанину в стосунках, побутові проблеми і конфлікти. Не пропустіть нові історії з життя мешканців пентхауса на Дніпровській набережній - дивіться Київ вдень ​​і вночі онлайн.