Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Назар дурить Поліну
<p><strong>У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 8 стався новий поворот у відносинах головних героїв.</strong></p><p>Назар провів ніч з Аліною, набрехавши Поліні про свою хворобу.</p><p>Аліна вважає, що начальник по вуха закоханий в неї, адже він не тільки збрехав своїй нареченій, але і вирішив не йти на роботу. Тепер дівчина сподівається на підвищення і розвиток відносин із босом. Назар запропонував провести весь день разом після того, як він на годинку заїде в офіс. Слідкуйте за історією Назара і Аліни в серіалі Київ днем ​​і вночі 5.</p><p><strong>Настя до сих пір не може усвідомити, що побачення з іноземцями - це її робота.</strong></p><p>Коли Назар і Аліна приїхали в офіс, їх там уже чекала винувата Настя. Вона спробувала пояснити, чому вона кинула перспективного іноземця Ендрю, але розлюченого Назара не цікавили її виправдання. Поки Настя намагається знайти свою любов, Назар заробляє на побаченнях дівчат гроші. Зрозуміло, що оплату за зустрічі Насті і Ендрю він тепер не отримає. Дівчині доведеться придумати, як повернути фірмі клієнта. Дивіться нові пригоди наївної дівчинки у серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 8.</p><p><strong>Ярослава і Сем продовжують прикидатися парою, щоб досадити Жені.</strong></p><p>Вони вирішили піти на костюмовану вечірку і «засвітитися» перед колишнім Ясі. Для цього їм знадобиться допомога Макса, тому що ані Ярослава, ані Семен не вміють нормально танцювати. Майстер-клас від Фізрука - тільки в серіалі Київ днем ​​і вночі 5.</p><p><strong>Вони не єдині, кому знадобляться уроки танців у цій серії Київ днем ​​і вночі.</strong></p><p>Паша погодився піти разом з Поліною на постановку весільного танцю - він буде замінювати Назара, поки той розважається з Аліною. Поля вважає, що її наречений не зміг прийти на репетицію через хворобу. А ось Паша прекрасно обізнаний щодо відносин Назара і Аліни... Чи розповість він дівчині мрії про зраду її нареченого? Дивіться в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 8.</p>

Назар дурить Поліну

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Назар дурить Поліну

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 8 стався новий поворот у відносинах головних героїв.

Назар провів ніч з Аліною, набрехавши Поліні про свою хворобу.

Аліна вважає, що начальник по вуха закоханий в неї, адже він не тільки збрехав своїй нареченій, але і вирішив не йти на роботу. Тепер дівчина сподівається на підвищення і розвиток відносин із босом. Назар запропонував провести весь день разом після того, як він на годинку заїде в офіс. Слідкуйте за історією Назара і Аліни в серіалі Київ днем ​​і вночі 5.

Настя до сих пір не може усвідомити, що побачення з іноземцями - це її робота.

Коли Назар і Аліна приїхали в офіс, їх там уже чекала винувата Настя. Вона спробувала пояснити, чому вона кинула перспективного іноземця Ендрю, але розлюченого Назара не цікавили її виправдання. Поки Настя намагається знайти свою любов, Назар заробляє на побаченнях дівчат гроші. Зрозуміло, що оплату за зустрічі Насті і Ендрю він тепер не отримає. Дівчині доведеться придумати, як повернути фірмі клієнта. Дивіться нові пригоди наївної дівчинки у серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 8.

Ярослава і Сем продовжують прикидатися парою, щоб досадити Жені.

Вони вирішили піти на костюмовану вечірку і «засвітитися» перед колишнім Ясі. Для цього їм знадобиться допомога Макса, тому що ані Ярослава, ані Семен не вміють нормально танцювати. Майстер-клас від Фізрука - тільки в серіалі Київ днем ​​і вночі 5.

Вони не єдині, кому знадобляться уроки танців у цій серії Київ днем ​​і вночі.

Паша погодився піти разом з Поліною на постановку весільного танцю - він буде замінювати Назара, поки той розважається з Аліною. Поля вважає, що її наречений не зміг прийти на репетицію через хворобу. А ось Паша прекрасно обізнаний щодо відносин Назара і Аліни... Чи розповість він дівчині мрії про зраду її нареченого? Дивіться в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон серія 8.