Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Саша і Альбіна шукають зниклий танк
<p>У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 9 розпалюються пристрасті: Аліну прийняли за повію, а Ярослава зовсім заплуталася в своїх бажаннях.</p><p><strong>Під час костюмованої вечірки Сем поцілував Ярославу прямо на очах у Жені.</strong></p><p>Колишній Ясі втратив голову і теж поцілував її. Ярослава розгубилася і втекла з маскараду в сльозах. Удома вона вирішила зібрати подружок і порадитися, адже вона зовсім заплуталася в своїх почуттях, та й Сем з нею не розмовляє ... Чого ж насправді хоче Ярослава? Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 9 онлайн.</p><p><strong>Жені теж довелося зіткнутися із наслідками тієї вечірки.</strong></p><p>Меланія вирішила переїхати до нього жити, і її зовсім не цікавить думка самого Жені. Він починає розуміти, що даремно зв'язався із деспотичною викладачкою. Меланія постійно пиляє Женю і не хоче ні з ким його ділити.</p><p><strong>Альбіні і Саші подзвонив клієнт з дуже дивним запитом: йому потрібно знайти зниклий... танк.</strong></p><p>Саша вважає, що їм не потрібно братися за роботу, якщо клієнт здається божевільним, але Альбіна сповнена ентузіазму. Останнім часом вона стала дивно поводитися: не показує чоловікові телефон, купує одяг на кілька розмірів більше... Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 9, що приховує Альбіна.</p><p><strong>Поліна несподівано виявила сорочку Назара зі слідами червоної помади на комірці.</strong></p><p>Дівчина підозрює нареченого у зраді і влаштовує йому істерику. Як не дивно, на допомогу Назару прийшла ображена Аліна. Чи повірить Поліна в алібі нареченого? Адже у неї і самої пушок на носі - Назар побачив фотографії, на яких його наречена танцює разом з Пашею...</p><p>Слідкуйте за розвитком їх історії у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон! Чи помириться Назар із Полею? Як будуть далі розвиватися його відносини з Аліною? Не пропустіть нові серії Київ вдень ​​і вночі 5 сезон - побачите все самі.</p>

Саша і Альбіна шукають зниклий танк

Всі серії | Сезон 5

Саша і Альбіна шукають зниклий танк

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 9 розпалюються пристрасті: Аліну прийняли за повію, а Ярослава зовсім заплуталася в своїх бажаннях.

Під час костюмованої вечірки Сем поцілував Ярославу прямо на очах у Жені.

Колишній Ясі втратив голову і теж поцілував її. Ярослава розгубилася і втекла з маскараду в сльозах. Удома вона вирішила зібрати подружок і порадитися, адже вона зовсім заплуталася в своїх почуттях, та й Сем з нею не розмовляє ... Чого ж насправді хоче Ярослава? Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 9 онлайн.

Жені теж довелося зіткнутися із наслідками тієї вечірки.

Меланія вирішила переїхати до нього жити, і її зовсім не цікавить думка самого Жені. Він починає розуміти, що даремно зв'язався із деспотичною викладачкою. Меланія постійно пиляє Женю і не хоче ні з ким його ділити.

Альбіні і Саші подзвонив клієнт з дуже дивним запитом: йому потрібно знайти зниклий... танк.

Саша вважає, що їм не потрібно братися за роботу, якщо клієнт здається божевільним, але Альбіна сповнена ентузіазму. Останнім часом вона стала дивно поводитися: не показує чоловікові телефон, купує одяг на кілька розмірів більше... Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 9, що приховує Альбіна.

Поліна несподівано виявила сорочку Назара зі слідами червоної помади на комірці.

Дівчина підозрює нареченого у зраді і влаштовує йому істерику. Як не дивно, на допомогу Назару прийшла ображена Аліна. Чи повірить Поліна в алібі нареченого? Адже у неї і самої пушок на носі - Назар побачив фотографії, на яких його наречена танцює разом з Пашею...

Слідкуйте за розвитком їх історії у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон! Чи помириться Назар із Полею? Як будуть далі розвиватися його відносини з Аліною? Не пропустіть нові серії Київ вдень ​​і вночі 5 сезон - побачите все самі.