Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Третій курс: знайомство з героями і день народження проректора
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Знайомтеся з новими друзями – героями серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a>! 1 серія для них знаменна, адже герої тільки-тільки почали вчитися на третьому курсі. Пари стали складніше, практики – більше, а викладачі –  суворіше.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У проректора університету день народження</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Староста курсу Валентина Жогіна звалила на свої тендітні плечі клопітку місію – зібрати гроші і замовити торт. Бідні студенти готові на будь-які хитрощі, аби не платити! Головна красуня курсу Жанна крутиться перед телефоном і постійно робить прямі трансляції. Льолік і Болік самі вічно сидять без грошей і перебиваються випадковими заробітками. Студент з обміну Багамич (ніхто не може запам'ятати його повне ім'я) прикидається, що забув українську мову, варто будь що у нього попросити... Єдині платоспроможні люди медфаку – це мажор Паша і єврей Фіма. Але в останнього відібрати гроші – ще та задача. Хлопець дає позики під скажені відсотки і розлучатися зі своїми кровними просто так точно не стане! Дивіться в ситкомі «Медфак» 1 серія, на які хитрощі і прийоми доводиться йти Жогіній, щоб зібрати гроші в однокурсників.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Викладачі теж готуються до Дня народження проректора</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що ж подарувати Калягіній? Ручку, чашку або будь який  інший непотрібний сувенір? У професорів і без “великого свята” своїх проблем достатньо. У Коновала – великі проблеми з алкоголем. Студенти прекрасно знають про це, і не пропускають нагоду пожартувати про печінку лектора. У ситкомі «Медфак» 1 серія молодь вирішила пожартувати над ментором. Студенти точно знають, навіщо Коновал ходить до патологоанатома на прізвисько «Шеф». Вони взагалі-то не проблеми медицини обговорюють... Що буде, якщо проректор у свій день народження дізнається про кричуще порушення правил з боку викладацького складу?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Вічно голодній Раєчці надіслали свинячу голову з села. Куди її тепер подіти? Дивіться в ситкомі «Медфак» 1 серія від 26.08.2019, що придумали невгамовні студенти!</span></strong></p>

Третій курс: знайомство з героями і день народження проректора

Всі серії | Сезон 1

Третій курс: знайомство з героями і день народження проректора

Знайомтеся з новими друзями – героями серіалу «Медфак»! 1 серія для них знаменна, адже герої тільки-тільки почали вчитися на третьому курсі. Пари стали складніше, практики – більше, а викладачі –  суворіше.

 

У проректора університету день народження

Староста курсу Валентина Жогіна звалила на свої тендітні плечі клопітку місію – зібрати гроші і замовити торт. Бідні студенти готові на будь-які хитрощі, аби не платити! Головна красуня курсу Жанна крутиться перед телефоном і постійно робить прямі трансляції. Льолік і Болік самі вічно сидять без грошей і перебиваються випадковими заробітками. Студент з обміну Багамич (ніхто не може запам'ятати його повне ім'я) прикидається, що забув українську мову, варто будь що у нього попросити... Єдині платоспроможні люди медфаку – це мажор Паша і єврей Фіма. Але в останнього відібрати гроші – ще та задача. Хлопець дає позики під скажені відсотки і розлучатися зі своїми кровними просто так точно не стане! Дивіться в ситкомі «Медфак» 1 серія, на які хитрощі і прийоми доводиться йти Жогіній, щоб зібрати гроші в однокурсників.

 

Викладачі теж готуються до Дня народження проректора

Що ж подарувати Калягіній? Ручку, чашку або будь який  інший непотрібний сувенір? У професорів і без “великого свята” своїх проблем достатньо. У Коновала – великі проблеми з алкоголем. Студенти прекрасно знають про це, і не пропускають нагоду пожартувати про печінку лектора. У ситкомі «Медфак» 1 серія молодь вирішила пожартувати над ментором. Студенти точно знають, навіщо Коновал ходить до патологоанатома на прізвисько «Шеф». Вони взагалі-то не проблеми медицини обговорюють... Що буде, якщо проректор у свій день народження дізнається про кричуще порушення правил з боку викладацького складу?

 

Вічно голодній Раєчці надіслали свинячу голову з села. Куди її тепер подіти? Дивіться в ситкомі «Медфак» 1 серія від 26.08.2019, що придумали невгамовні студенти!