Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Як хлопці дівчат ділили
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><strong> У 10 серії ситкому<a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak"> «Медфак»</a> студентів загнали на обов'язкове заняття з цивільної оборони.</strong> Їх завдання – навчитися робити масаж серця, дихання рот у рот, перев'язку ран та інші прийоми першої домедичної допомоги.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Через це у однокурсників виник конфлікт. Як розбитися на пари, якщо чоловіків шестеро, а дівчат – четверо? Звичайно, всі хлопці хочуть відпрацьовувати на Жанні! Фіма навіть готовий непогано заплатити за вдалу пару. Для цього йому доведеться поторгуватися з Пашею. Дивіться в серіалі «Медфак» 10 серія, як мажор намагається переграти єврея на його ж території.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки хлопці мало не б'ються за можливість зробити масаж серця пишногрудій красуні, Жогіна впивається владою. Проректор Калягіна пішла по особистих справах. На час своєї відсутності вона попросила Валентину побути за старшу. Староста поставилася до цього завдання занадто відповідально... Дивіться в ситкомі «Медфак» 10 серія від 02.09.2019, що встигла накоїти Жогіна.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-9">«Медфак» 9 серія</a>.</span></p>

Як хлопці дівчат ділили

Всі серії | Сезон 1

Як хлопці дівчат ділили

 У 10 серії ситкому «Медфак» студентів загнали на обов'язкове заняття з цивільної оборони. Їх завдання – навчитися робити масаж серця, дихання рот у рот, перев'язку ран та інші прийоми першої домедичної допомоги.

Через це у однокурсників виник конфлікт. Як розбитися на пари, якщо чоловіків шестеро, а дівчат – четверо? Звичайно, всі хлопці хочуть відпрацьовувати на Жанні! Фіма навіть готовий непогано заплатити за вдалу пару. Для цього йому доведеться поторгуватися з Пашею. Дивіться в серіалі «Медфак» 10 серія, як мажор намагається переграти єврея на його ж території.

Поки хлопці мало не б'ються за можливість зробити масаж серця пишногрудій красуні, Жогіна впивається владою. Проректор Калягіна пішла по особистих справах. На час своєї відсутності вона попросила Валентину побути за старшу. Староста поставилася до цього завдання занадто відповідально... Дивіться в ситкомі «Медфак» 10 серія від 02.09.2019, що встигла накоїти Жогіна.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 9 серія.