Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фатальна любов Павла Гетьмана
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Паша по праву вважає себе головним донжуаном університету. У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 12 серія він вперше засумнівався у своїх здібностях.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хлопець зустрів неприступну красуню – нову офіціантку з кафе біля університету. Таня відразу ж підкорила серце мажору тим... що безжально відшила його! Тоді Павло зрозумів – ця дівчина повинна бути з ним. Фіма одразу запропонував парі: якщо Таня не втримається перед чарами мажора, він купить другу-єврею нову приставку. Дивіться в серіалі «Медфак» 12 серія, як Павло намагається завоювати серце дівчини!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Льолік і Болік вирішили помститися Жанні</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вони випадково випрали свої білі халати разом із червоною спідньою білизною красуні. Друзі вирішили помститися дівчині і зіпсували їй дорогу італійську сукню. Жанна розлючена. Вона має намір з'ясувати, хто це зробив! Підозра впала на Жогіну... Війна почалася – дивіться в ситкомі «Медфак» 12 серія від 02.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-11">«Медфак» 11 серія</a>.</span></p>

Фатальна любов Павла Гетьмана

Всі серії | Сезон 1

Фатальна любов Павла Гетьмана

Паша по праву вважає себе головним донжуаном університету. У ситкомі «Медфак» 12 серія він вперше засумнівався у своїх здібностях.

Хлопець зустрів неприступну красуню – нову офіціантку з кафе біля університету. Таня відразу ж підкорила серце мажору тим... що безжально відшила його! Тоді Павло зрозумів – ця дівчина повинна бути з ним. Фіма одразу запропонував парі: якщо Таня не втримається перед чарами мажора, він купить другу-єврею нову приставку. Дивіться в серіалі «Медфак» 12 серія, як Павло намагається завоювати серце дівчини!

Льолік і Болік вирішили помститися Жанні

Вони випадково випрали свої білі халати разом із червоною спідньою білизною красуні. Друзі вирішили помститися дівчині і зіпсували їй дорогу італійську сукню. Жанна розлючена. Вона має намір з'ясувати, хто це зробив! Підозра впала на Жогіну... Війна почалася – дивіться в ситкомі «Медфак» 12 серія від 02.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 11 серія.