Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Відео з Жанною в душі злили в інтернет
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 13 серія від 02.09.2019 в медичну академію приїхала делегація Червоного хреста. Це важлива подія для університету, тому Калягіна попросила Жогіну допомогти. Старості потрібно знайти симпатичну студентку, яка зустріне делегатів і запропонує їм традиційне частування – хліб та сіль.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Валентина і сама була б не проти зустріти іноземних гостей, але Зінаїда Степанівна висловилася однозначно: дівчина повинна бути привабливою. Першою на думку спадає головна красуня серіалу «Медфак» Жанна, але Жогіна ні за що не стане звертатися до сусідки. Хто ж тоді зустріне делегацію?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Макс намагається захистити честь своєї обраниці. У мережі з'явилося відео з Жанною в душі. Хлопець починає розслідування. Хто злив ролик у соцмережі? Дізнайтеся в серіалі «Медфак» 13 серія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-12">«Медфак» 12 серія</a>.</span></p>

Відео з Жанною в душі злили в інтернет

Всі серії | Сезон 1

Відео з Жанною в душі злили в інтернет

У ситкомі «Медфак» 13 серія від 02.09.2019 в медичну академію приїхала делегація Червоного хреста. Це важлива подія для університету, тому Калягіна попросила Жогіну допомогти. Старості потрібно знайти симпатичну студентку, яка зустріне делегатів і запропонує їм традиційне частування – хліб та сіль.

Валентина і сама була б не проти зустріти іноземних гостей, але Зінаїда Степанівна висловилася однозначно: дівчина повинна бути привабливою. Першою на думку спадає головна красуня серіалу «Медфак» Жанна, але Жогіна ні за що не стане звертатися до сусідки. Хто ж тоді зустріне делегацію?

Макс намагається захистити честь своєї обраниці. У мережі з'явилося відео з Жанною в душі. Хлопець починає розслідування. Хто злив ролик у соцмережі? Дізнайтеся в серіалі «Медфак» 13 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 12 серія.