Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жанна бореться з телефонною залежністю
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr"><strong><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 14 серія від 03.09.2019 Жанна уклала парі з Жогіною.</span></strong></p> <p dir="ltr"><span>Староста вважає, що у сусідки залежність від телефону. Красуня цілими днями переписується, скролить стрічки соцмереж та робить селфі. Жанна не хоче визнавати проблему. Вона вважає, що легко зможе прожити цілий день без телефону. В 12 серії ситкому «Медфак» вона вперше спробує це зробити. За умовами парі, Жанна не має права брати в руки смартфон з ранку і до 8 вечора.</span></p> <p dir="ltr"><span>А щоб у красуні не було спокуси зшахраювати, Жогін віддала її смартфон Іллі. Чесний сільський хлопець вміє тримати слово і зовсім не цікавиться сучасними гаджетами. Всі думки Іллі займає кохана Ксенія. Хлопець і дівчина безуспішно намагаються усамітнитися. У гуртожитку практично неможливо залишитися удвох. А тут ще й Жанна штурмує Іллю проханнями повернути телефон.</span></p> <p dir="ltr"><span>Чи зможе Жанна витримати цілий день без листувань і фотографій? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Медфак» 14 серія від 03.09.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-13">«Мефак» 13 серія</a>.</span></p>

Жанна бореться з телефонною залежністю

Всі серії | Сезон 1

Жанна бореться з телефонною залежністю

У ситкомі «Медфак» 14 серія від 03.09.2019 Жанна уклала парі з Жогіною.

Староста вважає, що у сусідки залежність від телефону. Красуня цілими днями переписується, скролить стрічки соцмереж та робить селфі. Жанна не хоче визнавати проблему. Вона вважає, що легко зможе прожити цілий день без телефону. В 12 серії ситкому «Медфак» вона вперше спробує це зробити. За умовами парі, Жанна не має права брати в руки смартфон з ранку і до 8 вечора.

А щоб у красуні не було спокуси зшахраювати, Жогін віддала її смартфон Іллі. Чесний сільський хлопець вміє тримати слово і зовсім не цікавиться сучасними гаджетами. Всі думки Іллі займає кохана Ксенія. Хлопець і дівчина безуспішно намагаються усамітнитися. У гуртожитку практично неможливо залишитися удвох. А тут ще й Жанна штурмує Іллю проханнями повернути телефон.

Чи зможе Жанна витримати цілий день без листувань і фотографій? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Медфак» 14 серія від 03.09.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Мефак» 13 серія.