Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Паша намагається виселити Сурового з віп-кімнати
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак» </a>15 серія від 03.09.2019 Паша зробив чергову відчайдушну спробу переїхати до віп-кімнати. Минають тижні, а професор Суворий ніяк не помириться з дружиною. А це означає, що мажору доведеться і далі терпіти нестерпних сусідів.</span></p> <p dir="ltr"><span>У 15 серії ситкому «Медфак» Ілля почав орудувати перфоратором о 8 ранку. Це стало останньою краплею в чаші терпіння Павла Гетьмана. Він попросився в кімнату до Багамича, щоб нарешті виспатися, і почав придумувати план по виселенню професора. Рішення проблеми знайшлося несподівано. Паша побачив Раю, яка безупинно чхала, і зрозумів: це його шанс. Якщо Суворий захворіє, йому доведеться поїхати додому, до дружини. Тоді заповітна віп-кімната буде вільна! Залишилися деталі. Дивіться в серіалі «Медфак» 15 серія, як Паша намагався виселити конкурента.</span></p> <p dir="ltr"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-14">«Медфак» 14 серія.</a></span></p>

Паша намагається виселити Сурового з віп-кімнати

Всі серії | Сезон 1

Паша намагається виселити Сурового з віп-кімнати

У серіалі «Медфак» 15 серія від 03.09.2019 Паша зробив чергову відчайдушну спробу переїхати до віп-кімнати. Минають тижні, а професор Суворий ніяк не помириться з дружиною. А це означає, що мажору доведеться і далі терпіти нестерпних сусідів.

У 15 серії ситкому «Медфак» Ілля почав орудувати перфоратором о 8 ранку. Це стало останньою краплею в чаші терпіння Павла Гетьмана. Він попросився в кімнату до Багамича, щоб нарешті виспатися, і почав придумувати план по виселенню професора. Рішення проблеми знайшлося несподівано. Паша побачив Раю, яка безупинно чхала, і зрозумів: це його шанс. Якщо Суворий захворіє, йому доведеться поїхати додому, до дружини. Тоді заповітна віп-кімната буде вільна! Залишилися деталі. Дивіться в серіалі «Медфак» 15 серія, як Паша намагався виселити конкурента.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 14 серія.