Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто стане міс Академія?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><strong>Дивіться в 16 серії ситкому <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> від 03.09.2019, як Жанна готувалася до конкурсу «Міс Академія».</strong> Її вже двічі визнавали найкрасивішою дівчиною університету. Красуня впевнена у своїх силах, незважаючи на нові вимоги організаторів. Цього року конкурсанткам заборонили користуватися косметикою, але Жанну це не засмучує. Природа щедро обдарувала головну красуню серіалу «Медфак».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>За два дні до конкурсу сталося непередбачене: на лобі у Жанни вискочив прищик! Дівчина так засмутилася, що навіть погодилася спробувати незнайомий засіб для шкіри. Фіма запевняв, що його диво-крем має цілющі властивості Мертвого моря. Красуня завдала засіб на ніч і... Який результат вона побачила вранці, дивіться в серіалі «Медфак» 16 серія від 03.09.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-15">«Медфак» 15 серія</a>.</span></p>

Хто стане міс Академія?

Всі серії | Сезон 1

Хто стане міс Академія?

Дивіться в 16 серії ситкому «Медфак» від 03.09.2019, як Жанна готувалася до конкурсу «Міс Академія». Її вже двічі визнавали найкрасивішою дівчиною університету. Красуня впевнена у своїх силах, незважаючи на нові вимоги організаторів. Цього року конкурсанткам заборонили користуватися косметикою, але Жанну це не засмучує. Природа щедро обдарувала головну красуню серіалу «Медфак».

За два дні до конкурсу сталося непередбачене: на лобі у Жанни вискочив прищик! Дівчина так засмутилася, що навіть погодилася спробувати незнайомий засіб для шкіри. Фіма запевняв, що його диво-крем має цілющі властивості Мертвого моря. Красуня завдала засіб на ніч і... Який результат вона побачила вранці, дивіться в серіалі «Медфак» 16 серія від 03.09.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 15 серія.