Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Жанна полює за діамантовою каблучкою
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 17 серія від 03.09.2019 Жанна полювала за кільцем.</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У головної красуні гуртожитку є шанувальник на ім'я Альберт. Він постійно надсилає дівчині солодощі. Жанночка на такі дешеві подарунки не ведеться – їй потрібні шуби, ресторани, діаманти. Отримавши чергову коробочку з кексами, красуня щедрою рукою роздала їх сусідам. Хлопці сміли все до останньої крихти. А потім подзвонив Альберт і сказав, що всередині одного з кексиків заховано кільце з діамантом! У чиєму шлунку приземлився подарунок Жанни? Дізнайтеся в 17 серії ситкому «Медфак».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Рая сумнівається у вірності Багамича</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хлопець приходить до коханої, їсть і одразу йде. Він не залишається, щоб подивитися кіно, поспілкуватися, пообійматися. Рая хвилюється: а що, якщо для Багамича вона – тількиии кухарка, а не кохана дівчина?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Куди весь час ходить Багамич? Дивіться в серіалі «Медфак» 17 серія від 03.09.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-16">«Медфак» 16 серія. </a></span></p>

Жанна полює за діамантовою каблучкою

Всі серії | Сезон 1

Жанна полює за діамантовою каблучкою

У серіалі «Медфак» 17 серія від 03.09.2019 Жанна полювала за кільцем.

У головної красуні гуртожитку є шанувальник на ім'я Альберт. Він постійно надсилає дівчині солодощі. Жанночка на такі дешеві подарунки не ведеться – їй потрібні шуби, ресторани, діаманти. Отримавши чергову коробочку з кексами, красуня щедрою рукою роздала їх сусідам. Хлопці сміли все до останньої крихти. А потім подзвонив Альберт і сказав, що всередині одного з кексиків заховано кільце з діамантом! У чиєму шлунку приземлився подарунок Жанни? Дізнайтеся в 17 серії ситкому «Медфак».

Рая сумнівається у вірності Багамича

Хлопець приходить до коханої, їсть і одразу йде. Він не залишається, щоб подивитися кіно, поспілкуватися, пообійматися. Рая хвилюється: а що, якщо для Багамича вона – тількиии кухарка, а не кохана дівчина?

Куди весь час ходить Багамич? Дивіться в серіалі «Медфак» 17 серія від 03.09.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 16 серія.