Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Ілля зраджує Ксенії з проректором Калягіною?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 18 серія від 04.09.2019 по університету поповзла чутка: Ілля зраджує Ксенії з Калягіною! Болік зняв на телефон, як селюк несе проректора на руках. Потім Жогіна через двері почула крики і стогони Зінаїди Степанівни.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Плітки дійшли і до Ксенії. Запідозривши недобре, дівчина пробралася до кабінету Калягіної. Вона почула стогін і захоплені вигуки жінки. У 18 серії ситкому «Медфак» серце бідної Ксенії розбилося вщент. Невже коханий зраджує їй із немолодою проректоркою?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У Паші на особистому фронті теж неспокійно. Він пригадав Тані, що вона обіцяла йому побачення. Офіціантка погодилася, але поставила умову: мажор повинен її здивувати. Чим вразити дівчину, яка не втрачає розум від романтичних фільмів і прогулянок по парку? Дивіться в серіалі «Медфак» 18 серія від 04.09.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-17">«Медфак» 17 серія</a>.</span></p>

Ілля зраджує Ксенії з проректором Калягіною?

Всі серії | Сезон 1

Ілля зраджує Ксенії з проректором Калягіною?

У серіалі «Медфак» 18 серія від 04.09.2019 по університету поповзла чутка: Ілля зраджує Ксенії з Калягіною! Болік зняв на телефон, як селюк несе проректора на руках. Потім Жогіна через двері почула крики і стогони Зінаїди Степанівни.

Плітки дійшли і до Ксенії. Запідозривши недобре, дівчина пробралася до кабінету Калягіної. Вона почула стогін і захоплені вигуки жінки. У 18 серії ситкому «Медфак» серце бідної Ксенії розбилося вщент. Невже коханий зраджує їй із немолодою проректоркою?

У Паші на особистому фронті теж неспокійно. Він пригадав Тані, що вона обіцяла йому побачення. Офіціантка погодилася, але поставила умову: мажор повинен її здивувати. Чим вразити дівчину, яка не втрачає розум від романтичних фільмів і прогулянок по парку? Дивіться в серіалі «Медфак» 18 серія від 04.09.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 17 серія.