Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Атака ходячих мерців і божевілля Фіми
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Приготуйтеся до навали зомбі в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак» </a>19 серія від 04.09.2019!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Паталогоанатом Шеф багато років намагається показувати студентам чудеса людського тіла. На жаль, мало хто може оцінити його роботу гідно. При погляді на трупи студенти зеленіють, збігають з моргу і навіть втрачають свідомість.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 19 серії ситкому «Медфак» настав той день, якого Шеф чекав протягом усієї викладацької кар'єри</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Макс зголосився самостійно зробити розтин. Хлопця не лякають мерці і органи. Головна проблема – знайти помічника, який погодиться асистувати юному вундеркіндові.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Фіма збожеволів</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>З кімнати єврея весь день лунали страшні крики. Льолік і Болік стверджують: їхній сусід з'їхав з котушок після того, як не здав тест. Але що відбулося насправді? Дізнайтеся в серіалі «Медфак» 19 серія від 04.09.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-18">«Медфак» 18 серія</a>. </span></p>

Атака ходячих мерців і божевілля Фіми

Всі серії | Сезон 1

Атака ходячих мерців і божевілля Фіми

Приготуйтеся до навали зомбі в серіалі «Медфак» 19 серія від 04.09.2019!

Паталогоанатом Шеф багато років намагається показувати студентам чудеса людського тіла. На жаль, мало хто може оцінити його роботу гідно. При погляді на трупи студенти зеленіють, збігають з моргу і навіть втрачають свідомість.

У 19 серії ситкому «Медфак» настав той день, якого Шеф чекав протягом усієї викладацької кар'єри

Макс зголосився самостійно зробити розтин. Хлопця не лякають мерці і органи. Головна проблема – знайти помічника, який погодиться асистувати юному вундеркіндові.

Фіма збожеволів

З кімнати єврея весь день лунали страшні крики. Льолік і Болік стверджують: їхній сусід з'їхав з котушок після того, як не здав тест. Але що відбулося насправді? Дізнайтеся в серіалі «Медфак» 19 серія від 04.09.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 18 серія