Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як приготувати лазанью і запросити дівчину на побачення?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 20 серія від 04.09.2019 Паша мав необережність розкритикувати лазанью в кафе «Градусник». Таня образилася до глибини душі, адже це коронна страва закладу. Паша сказав, що навіть він зможе приготувати краще. Якщо у нього вийде, дівчині доведеться піти з ним на побачення. Якщо ж мажор не зможе здивувати Таню своїми кулінарними здібностями, він перемиє весь посуд, яка збереться в кафе за день.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 20 серії ситкому «Медфак» всі герої кинулися на кухню</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Паша хоче справити враження на дівчину, а Льолік і Болік намагаються отримати залік у Сурового. Нерозлучні друзі випадково стали свідками того, як Рая пригощає викладача домашніми пиріжками, а той віддає їй заліковку. Льолік і Болік відразу зрозуміли: це хабар!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чим же нагодувати професора Сурового, щоб він поставив залік? Дізнайтеся в серіалі «Медфак» 20 серія від 04.09.2019.</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-19">«Медфак» 19 серія</a>. </span></p>

Як приготувати лазанью і запросити дівчину на побачення?

Всі серії | Сезон 1

Як приготувати лазанью і запросити дівчину на побачення?

У серіалі «Медфак» 20 серія від 04.09.2019 Паша мав необережність розкритикувати лазанью в кафе «Градусник». Таня образилася до глибини душі, адже це коронна страва закладу. Паша сказав, що навіть він зможе приготувати краще. Якщо у нього вийде, дівчині доведеться піти з ним на побачення. Якщо ж мажор не зможе здивувати Таню своїми кулінарними здібностями, він перемиє весь посуд, яка збереться в кафе за день.

У 20 серії ситкому «Медфак» всі герої кинулися на кухню

Паша хоче справити враження на дівчину, а Льолік і Болік намагаються отримати залік у Сурового. Нерозлучні друзі випадково стали свідками того, як Рая пригощає викладача домашніми пиріжками, а той віддає їй заліковку. Льолік і Болік відразу зрозуміли: це хабар!

Чим же нагодувати професора Сурового, щоб він поставив залік? Дізнайтеся в серіалі «Медфак» 20 серія від 04.09.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 19 серія.