Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Два мерця і дві історії кохання
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>«Таня, я жити без тебе не можу!» - сказав Павло Гетьман в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 22 серія від 05.09.2019. Десять годин по тому в кафе прийшов патологоанатом Шеф і покликав дівчину в морг. Невже хлопець дійсно не зміг жити без своєї коханої? Дізнайтеся подробиці цієї трагічної історії прямо зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 22 серії ситкому «Медфак» Жогіна дізналася шокуючу новину: Шеф вмирає!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пролазлива староста підслухала розмову паталогоанатома з професором Суворим. Анатолій Борисович зізнався колезі, що він недавно був у кращого кардіолога країни. Лікар дав Шефу один тиждень, максимум два. Валентина засмутилася і вирішила організувати збір грошей на лікування викладача.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чим же закінчилася ця сумна історія? Дивіться в ситкомі «Медфак» 22 серія від 05.09.2019 онлайн!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-21">«Медфак» 21 серія</a>.</span></p>

Два мерця і дві історії кохання

Всі серії | Сезон 1

Два мерця і дві історії кохання

«Таня, я жити без тебе не можу!» - сказав Павло Гетьман в серіалі «Медфак» 22 серія від 05.09.2019. Десять годин по тому в кафе прийшов патологоанатом Шеф і покликав дівчину в морг. Невже хлопець дійсно не зміг жити без своєї коханої? Дізнайтеся подробиці цієї трагічної історії прямо зараз!

У 22 серії ситкому «Медфак» Жогіна дізналася шокуючу новину: Шеф вмирає!

Пролазлива староста підслухала розмову паталогоанатома з професором Суворим. Анатолій Борисович зізнався колезі, що він недавно був у кращого кардіолога країни. Лікар дав Шефу один тиждень, максимум два. Валентина засмутилася і вирішила організувати збір грошей на лікування викладача.

Чим же закінчилася ця сумна історія? Дивіться в ситкомі «Медфак» 22 серія від 05.09.2019 онлайн!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 21 серія.