Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У гуртожитку знайшовся позитивний тест на вагітність: хто стане мамою?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 23 серія від 05.09.2019 Жогіну потягнуло на солоні огірочки, а Фіма знайшов в сміттєвому відрі тест на вагітність. Невже староста скоро стане мамою?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Фіма припустив, що найбільш вірогідні кандидати на роль батька – це Льолік і Болик, які проводжали п'яну Жогін після конкурсу краси.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цей же тест знайшов Ілля. Він несказанно зрадів і запропонував Ксенії вийти за нього заміж.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Багамич виявив, що Раю нудить. Чоловіча половина гуртожитку стоїть на вухах. Ніхто не знає, кому з дівчат належить тест. Дізнайтеся прямо зараз, хто з героїв стане батьками в серіалі «Медфак» 23 серія!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-22">«Медфак» 22 серія.</a></span></p>

У гуртожитку знайшовся позитивний тест на вагітність: хто стане мамою?

Всі серії | Сезон 1

У гуртожитку знайшовся позитивний тест на вагітність: хто стане мамою?

У серіалі «Медфак» 23 серія від 05.09.2019 Жогіну потягнуло на солоні огірочки, а Фіма знайшов в сміттєвому відрі тест на вагітність. Невже староста скоро стане мамою?

Фіма припустив, що найбільш вірогідні кандидати на роль батька – це Льолік і Болик, які проводжали п'яну Жогін після конкурсу краси.

Цей же тест знайшов Ілля. Він несказанно зрадів і запропонував Ксенії вийти за нього заміж.

Багамич виявив, що Раю нудить. Чоловіча половина гуртожитку стоїть на вухах. Ніхто не знає, кому з дівчат належить тест. Дізнайтеся прямо зараз, хто з героїв стане батьками в серіалі «Медфак» 23 серія!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 22 серія.