Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: День народження Макса: секс, торти, березовий сік
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Юному вундеркінду Максу виповнюється 16 в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 24 серія від 05.09.2019. Питання одне: що дарувати?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жогіна зібрала всіх мешканців гуртожитку на нараду. Думки розділилися. Жогіна вважає, що найкращий подарунок – це годинник, а Паша пропонує подарувати Максиму перший сексуальний досвід.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 24 серії ситкому «Медфак» Льолік і Болик вирішили допомогти імениннику влаштувати справжній дорослий день народження. Макс збирався купувати торти, цукерки та березовий сік. Але хіба так слід відзначати своє шістнадцятиріччя? Нерозлучні друзі пообіцяли взяти організацію свята на себе.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Весь день Макс з нетерпінням чекав подарунка від Жанни. Він випадково підслухав, що красуня зібралася подарувати йому... себе!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться в ситкомі «Медфак» 24 серія від 05.09.2019, як пройшов день народження вундеркінда.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-23">«Медфак» 23 серія</a>. </span></p>

День народження Макса: секс, торти, березовий сік

Всі серії | Сезон 1

День народження Макса: секс, торти, березовий сік

Юному вундеркінду Максу виповнюється 16 в серіалі «Медфак» 24 серія від 05.09.2019. Питання одне: що дарувати?

Жогіна зібрала всіх мешканців гуртожитку на нараду. Думки розділилися. Жогіна вважає, що найкращий подарунок – це годинник, а Паша пропонує подарувати Максиму перший сексуальний досвід.

У 24 серії ситкому «Медфак» Льолік і Болик вирішили допомогти імениннику влаштувати справжній дорослий день народження. Макс збирався купувати торти, цукерки та березовий сік. Але хіба так слід відзначати своє шістнадцятиріччя? Нерозлучні друзі пообіцяли взяти організацію свята на себе.

Весь день Макс з нетерпінням чекав подарунка від Жанни. Він випадково підслухав, що красуня зібралася подарувати йому... себе!

Дивіться в ситкомі «Медфак» 24 серія від 05.09.2019, як пройшов день народження вундеркінда.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 23 серія