Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Льолік і Болік допомагають Багамичу стати чоловіком
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 3 серія від 26.08.2019 студенти і викладачі страждають без гарячої води. І це тільки одна проблема. Рая і Ксенія взялися за розслідування страшного злочину.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У гуртожитку завівся злодій: хтось вкрав цілу каструлю котлет!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Засмучена Рая звернулася за допомогою до подруги. Ксюша поза підозрою, адже вона вегетаріанка. А от всі інші теоретично можуть бути злочинцями. Вечноголодная Раечка не заспокоїться, поки не знайде лиходія. Або хоча б котлети.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Багамичу потрібен людський череп</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Він звернувся за допомогою до Льоліка і Боліка. У гуртожитку ходять легенди про те, що ці двоє можуть дістати що завгодно. Однак з такими проханнями до них ніхто ще не звертався. Друзі хотіли відмовитися, але Багамич запропонував солідну винагороду. Чи допоможуть Льолік і Болік синові вождя стати чоловіком? Дивіться в серіалі «Медфак» 3 серія від 26.08.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-2">«Медфак» 2 серія</a>.</span></p>

Льолік і Болік допомагають Багамичу стати чоловіком

Всі серії | Сезон 1

Льолік і Болік допомагають Багамичу стати чоловіком

У ситкомі «Медфак» 3 серія від 26.08.2019 студенти і викладачі страждають без гарячої води. І це тільки одна проблема. Рая і Ксенія взялися за розслідування страшного злочину.

 

У гуртожитку завівся злодій: хтось вкрав цілу каструлю котлет!

Засмучена Рая звернулася за допомогою до подруги. Ксюша поза підозрою, адже вона вегетаріанка. А от всі інші теоретично можуть бути злочинцями. Вечноголодная Раечка не заспокоїться, поки не знайде лиходія. Або хоча б котлети.

 

Багамичу потрібен людський череп

Він звернувся за допомогою до Льоліка і Боліка. У гуртожитку ходять легенди про те, що ці двоє можуть дістати що завгодно. Однак з такими проханнями до них ніхто ще не звертався. Друзі хотіли відмовитися, але Багамич запропонував солідну винагороду. Чи допоможуть Льолік і Болік синові вождя стати чоловіком? Дивіться в серіалі «Медфак» 3 серія від 26.08.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 2 серія.