Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Жанна зустріла чоловіка мрії
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 4 серія від 27.08.2019 ви побачите приклад класичних жіночих розборок між Жанною і Жогіною. На що готові дівчата, щоб справити враження на молодого перспективного пластичного хірурга?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Один із найкращих випускників медфаку вирішив відвідати альма-матер. Костянтин після випуску поїхав за кордон і відкрив мережу клінік. Він ненадовго приїхав в Україну і погодився провести семінар у рідному університеті. Жанна одразу зрозуміла: цей чоловік – її здобич. </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Костянтин із радістю покликав дівчат на своє заняття. Жогіна вирішила довести сусідці, що теж може бути ефектною. Чим закінчиться їхнє протистояння? Дивіться в серіалі «Медфак» 4 серія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-3">«Медфак» 3 серія</a>. </span></p>

Жанна зустріла чоловіка мрії

Всі серії | Сезон 1

Жанна зустріла чоловіка мрії

У комедії «Медфак» 4 серія від 27.08.2019 ви побачите приклад класичних жіночих розборок між Жанною і Жогіною. На що готові дівчата, щоб справити враження на молодого перспективного пластичного хірурга?

Один із найкращих випускників медфаку вирішив відвідати альма-матер. Костянтин після випуску поїхав за кордон і відкрив мережу клінік. Він ненадовго приїхав в Україну і погодився провести семінар у рідному університеті. Жанна одразу зрозуміла: цей чоловік – її здобич. 

Костянтин із радістю покликав дівчат на своє заняття. Жогіна вирішила довести сусідці, що теж може бути ефектною. Чим закінчиться їхнє протистояння? Дивіться в серіалі «Медфак» 4 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 3 серія