Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Паша спокушає Жогіну
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Фіма і Паша побилися об заклад в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 5 серія від 27.08.2019. У хлопців зовсім різні погляди на жінок. Фіма вважає, що йому нема чого і мріяти про красунь на кшталт Жанни. А ось Паша впевнений - недоступних дівчат не буває. Він посперечався, що зможе спокусити будь-яку. І поплатився за свою самовпевненість. Адже за умовами парі він повинен затягнути в ліжко... Жогіну! Чи впорається головний Дон Жуан гуртожитку з цим завданням?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У Коновала горе </span></strong><span>– </span><strong><span>він закодувався</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Викладач тепер навіть дивитися в бік алкоголю не може. Якщо він прийме хоч найменшу дозу – буде погано. Як назло, до нього  повалили студенти. Всім хочеться отримати допуск до заліку. А на що готові майбутні медики заради того, щоб закрити сесію? Дивіться в ситкомі «Медфак» 5 серія онлайн!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-4">«Медфак» 4 серія</a>.</span></p>

Паша спокушає Жогіну

Всі серії | Сезон 1

Паша спокушає Жогіну

Фіма і Паша побилися об заклад в серіалі «Медфак» 5 серія від 27.08.2019. У хлопців зовсім різні погляди на жінок. Фіма вважає, що йому нема чого і мріяти про красунь на кшталт Жанни. А ось Паша впевнений - недоступних дівчат не буває. Він посперечався, що зможе спокусити будь-яку. І поплатився за свою самовпевненість. Адже за умовами парі він повинен затягнути в ліжко... Жогіну! Чи впорається головний Дон Жуан гуртожитку з цим завданням?

 

У Коновала горе – він закодувався

Викладач тепер навіть дивитися в бік алкоголю не може. Якщо він прийме хоч найменшу дозу – буде погано. Як назло, до нього  повалили студенти. Всім хочеться отримати допуск до заліку. А на що готові майбутні медики заради того, щоб закрити сесію? Дивіться в ситкомі «Медфак» 5 серія онлайн!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 4 серія.