Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Ілля, Ксенія і перший раз
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 6 серія від 27.08.2019 Паша хотів ухилитися від необхідності здавати тести. Він попросив знайому медсестру з травмпункту зробити йому фальшивий гіпс. План мажора міг би спрацювати, якби не Жогіна. Староста почула план Паші і розповіла про все проректору.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Стукачів не любить ніхто, отже Павло вирішив провчити донощицю.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ксенія вирішила почати займатися парною йогою, але для цього їй потрібен партнер</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дівчина спробувала умовити Раїсу, але та відмовилася. Замість цього Рая пішла до Іллі і запропонувала йому стати партнером Ксенії. Та тільки селюк не зрозумів, про які «пози» йде мова... Дивіться в ситкомі «Медфак» 6 серія, який конфуз трапився у молодих людей через просте непорозуміння!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-5">«Медфак» 5 серія</a>.</span></p>

Ілля, Ксенія і перший раз

Всі серії | Сезон 1

Ілля, Ксенія і перший раз

У серіалі «Медфак» 6 серія від 27.08.2019 Паша хотів ухилитися від необхідності здавати тести. Він попросив знайому медсестру з травмпункту зробити йому фальшивий гіпс. План мажора міг би спрацювати, якби не Жогіна. Староста почула план Паші і розповіла про все проректору.

Стукачів не любить ніхто, отже Павло вирішив провчити донощицю.

 

Ксенія вирішила почати займатися парною йогою, але для цього їй потрібен партнер

Дівчина спробувала умовити Раїсу, але та відмовилася. Замість цього Рая пішла до Іллі і запропонувала йому стати партнером Ксенії. Та тільки селюк не зрозумів, про які «пози» йде мова... Дивіться в ситкомі «Медфак» 6 серія, який конфуз трапився у молодих людей через просте непорозуміння!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 5 серія.