Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У гуртожитку оселився новенький
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 7 серії ситкому <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> в гуртожитку поселився новенький! </span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Максиму всього 15 років, але він справжній вундеркінд. Хлопчина закінчив два останні класи екстерном і легко вступив до медичного.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Новенького поселили в одну кімнату з Пашею і Іллею. У мажора немає слів від обурення: мало того, що йому не дісталася віп-кімната, так ще й другий сусід намалювався!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Важко доведеться Максу в гуртожитку. У перший же день він зустрівся з підступністю Льоліка і Боліка, а ще – фатальною красою Жанни. Дивіться в серіалі «Медфак» 7 серія від 28.08.2019, як першокурсник попався на гачок аферистів і зустрів своє перше кохання.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-6">«Медфак» 6 серія</a>.</span></p>

У гуртожитку оселився новенький

Всі серії | Сезон 1

У гуртожитку оселився новенький

У 7 серії ситкому «Медфак» в гуртожитку поселився новенький!

Максиму всього 15 років, але він справжній вундеркінд. Хлопчина закінчив два останні класи екстерном і легко вступив до медичного.

Новенького поселили в одну кімнату з Пашею і Іллею. У мажора немає слів від обурення: мало того, що йому не дісталася віп-кімната, так ще й другий сусід намалювався!

Важко доведеться Максу в гуртожитку. У перший же день він зустрівся з підступністю Льоліка і Боліка, а ще – фатальною красою Жанни. Дивіться в серіалі «Медфак» 7 серія від 28.08.2019, як першокурсник попався на гачок аферистів і зустрів своє перше кохання.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 6 серія.