Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Онлайн-медицина та експерименти в ліжку
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak">«Медфак»</a> 9 серія від 28.08.2019 проректор Калягіна поїхала на конференцію. Студенти не уникнули скористатися її відсутністю.</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Льолік і Болік придумали, як їм підзаробити. Вони вирішили проводити консультації онлайн. Щоб пацієнти охоче розлучалися з грошима, друзям потрібно справляти солідне враження. Для цього вони вкрали ключ від кабінету проректора... Що може піти не так, якщо двоє медиків-недоучок намагаються лікувати людей? Дізнайтеся прямо зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жанна і Паша вирішили внести трохи різноманітності в сексуальне життя. Дівчина хоче експериментів. Куди занесе цю парочку жага до екстриму? Дивіться в ситкомі «Медфак» 9 серія від 28.08.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/medfak/sezon-1/seriya-8">«Медфак» 8 серія</a>.</span></p>

Онлайн-медицина та експерименти в ліжку

Всі серії | Сезон 1

Онлайн-медицина та експерименти в ліжку

У серіалі «Медфак» 9 серія від 28.08.2019 проректор Калягіна поїхала на конференцію. Студенти не уникнули скористатися її відсутністю.

Льолік і Болік придумали, як їм підзаробити. Вони вирішили проводити консультації онлайн. Щоб пацієнти охоче розлучалися з грошима, друзям потрібно справляти солідне враження. Для цього вони вкрали ключ від кабінету проректора... Що може піти не так, якщо двоє медиків-недоучок намагаються лікувати людей? Дізнайтеся прямо зараз.

Жанна і Паша вирішили внести трохи різноманітності в сексуальне життя. Дівчина хоче експериментів. Куди занесе цю парочку жага до екстриму? Дивіться в ситкомі «Медфак» 9 серія від 28.08.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Медфак» 8 серія.