Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Новенька

Сезон 1

Простачка Віра неочікувано змінює місце навчання – переходить до елітної міської школи. Однак не тому, що хоче піднятися на вершечок суспільства… Вірі доручили секретне завдання! Яке? І чому саме їй? Дізнайтеся в серіалі «Новенька» (2019).

Новенька

Простачка Віра неочікувано змінює місце навчання – переходить до елітної міської школи. Однак не тому, що хоче піднятися на вершечок суспільства… Вірі доручили секретне завдання! Яке? І чому саме їй? Дізнайтеся в серіалі «Новенька» (2019).


Сюжет серіалу «Новенька» (Новий канал)

У найбагатшій школі міста неочікувано з’являється нова учениця – Віра. З першого дня дівчина встигла нажити собі ворогів, адже вона – нерівня елітним школярам. Сім’я Віри малозабезпечена, вони ледь зводять кінці з кінцями. Однак звідки в батьків гроші на дорогу освіту? Річ у тім, що головна героїня серіалу «Новенька» не з власної волі перейшла в новомодну школу. Правоохоронці доручили їй таємне розслідування, яке Віра повинна провести через особисті причини. Проте тихо та спокійно виконати задумане їй не вдалося. Дівчина відразу стала центром шкільних конфліктів, інтриг і вчительських скандалів! Ба більше, під час напруженого розслідування Віра знайшла своє перше кохання. Та чи зможе нова учениця вберегти найдорожче почуття та розпрощатися з поліцією? Дізнайтеся за мить – дивіться всі серії серіалу «Новенька» на Телепорталі.


Детектив і молодіжна мелодрама: поєднання непоєднуваного

Креативна група серіалу поставила собі за мету створити яскраву й оригінальну історію з неочікуваними сюжетними поворотами, бурхливими емоціями та складною проблематикою. Усі ці складники ідеально поєдналися в нетривіальному жанрі. До речі, творці серіалу «Новенька»(2019) запевняють, подібного до них на українському телебаченні ще ніхто не робив.


Проблематика підліткового серіалу «Новенька»

Попри свій юний вік, головним героям молодіжної мелодрами довелося розв’язувати серйозні життєві проблеми:

  • бідність і багатство;
  • складність спілкування з однолітками;
  • справжнє кохання й особистий обов’язок;
  • зрада та дружба;
  • лідерство та влада.


Нові обличчя українського кінематографа: актори мелодрами «Новенька»

Продюсери вибирали акторський склад серіалу довгих пів року. За цей час вони встигли прослухати десятки відомих артистів, оцінити талант початківців і зробити вирішальний вибір. Усіх старшокласників у кінострічці грають молоді, але професійні актори – випускники відомих театральних вишів. Серед них: Єгор Козлов, Анастасія Нестеренко, Євген Лісничий, Ярослав Шахторін, Катерина Дичка, Ірина Макарова. Кому яка роль дісталася? Відповідь у молодіжній детективній мелодрамі «Новенька» від Нового каналу.


Незвичайний формат – виняткові саундтреки

Особливість серіалу «Новенька» – музика! Її в мелодрамі багато, саме вона й об’єднує всіх героїв! До речі, саундтреками до серіалу стали пісні учасника «Євробачення», популярного та молодого виконавця Меловіна. Співак також озвучив головного героя мелодрами, коли той співав у кадрі.


Серіал «Новенька»: скільки серій і коли прем’єра?

Наприкінці холодної осені ви зможете зануритися в заплутану та одночасно цікаву підліткову історію! Новий канал покаже перший епізод 20-серійної молодіжної мелодрами «Новенька» вже 25.11.2019.

Ви матимете можливість дивитися онлайн усі серії серіалу «Новенька» на Teleportal.ua. Нові епізоди шукайте на сайті відразу після телеефіру на Новому каналі.