Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батьки Агати розшукують доньку: куди зникла дівчина?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 10 серія від 13.12.2019 до Києва терміново прилетіли батьки Агати, щоб зустрітися із Деном. Вони дуже стурбовані, адже їхня донька безслідно зникла. Агату оголосили у розшук у США та Франції, але все безрезультатно. Ден розповів, що також давно не спілкувався з дівчиною. А ще хлопець дуже занепокоєний її активністю в соціальних мережах: раніше вона постила селфі, а тепер лише абстракцію чи пейзажі. Також Ден розповів про незвичайний випадок у підсобці під час прощальної вечірки. Чому хлопець мовчав раніше? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нічого не з’ясувавши про свою доньку, батьки Агати поїхали до слідчого, щоб написати заяву про розшук. Як відреагує Лисенко на неочікуваний візит? Дивіться онлайн в 10 серії серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-9">«Новенька» 9 серія</a>.</span></p>

Батьки Агати розшукують доньку: куди зникла дівчина?

Всі серії | Сезон 1

Батьки Агати розшукують доньку: куди зникла дівчина?

У серіалі «Новенька» 10 серія від 13.12.2019 до Києва терміново прилетіли батьки Агати, щоб зустрітися із Деном. Вони дуже стурбовані, адже їхня донька безслідно зникла. Агату оголосили у розшук у США та Франції, але все безрезультатно. Ден розповів, що також давно не спілкувався з дівчиною. А ще хлопець дуже занепокоєний її активністю в соціальних мережах: раніше вона постила селфі, а тепер лише абстракцію чи пейзажі. Також Ден розповів про незвичайний випадок у підсобці під час прощальної вечірки. Чому хлопець мовчав раніше? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Нічого не з’ясувавши про свою доньку, батьки Агати поїхали до слідчого, щоб написати заяву про розшук. Як відреагує Лисенко на неочікуваний візит? Дивіться онлайн в 10 серії серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 9 серія.