Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємна угода Влада й Олега
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 11 серія від 13.12.2019 Анна-Марія, Гала, Ден і Свят дають покази у слідчого. Лисенко запитує в Дена, чи перевіряв він номер, з якого надходять повідомлення від імені Агати. Хлопець розповів, що всі смс і фото постилися з ІР-адреси школи «Vivat». У чому ще зізналися друзі? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Біля будинку Віру наздоганяє Олег. Хлопець хоче помиритися, щоб у них усе було як і раніше. Також колишній повідомляє Вірі, що за підставою її брата стоїть водійка Романа Журавського. Саме вона дала Богдану пакет наркотиків, із яким його спіймала поліція. Як відреагує Віра на почуте? Дивіться онлайн 11 серію серіалу «Новенька» 2019 на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-10">«Новенька» 10 серія</a>.</span></p>

Таємна угода Влада й Олега

Всі серії | Сезон 1

Таємна угода Влада й Олега

У серіалі «Новенька» 11 серія від 13.12.2019 Анна-Марія, Гала, Ден і Свят дають покази у слідчого. Лисенко запитує в Дена, чи перевіряв він номер, з якого надходять повідомлення від імені Агати. Хлопець розповів, що всі смс і фото постилися з ІР-адреси школи «Vivat». У чому ще зізналися друзі? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Біля будинку Віру наздоганяє Олег. Хлопець хоче помиритися, щоб у них усе було як і раніше. Також колишній повідомляє Вірі, що за підставою її брата стоїть водійка Романа Журавського. Саме вона дала Богдану пакет наркотиків, із яким його спіймала поліція. Як відреагує Віра на почуте? Дивіться онлайн 11 серію серіалу «Новенька» 2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 10 серія.