Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: За що Олега побили до півсмерті?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 12 серія від 13.12.2019 Анна-Марія хоче помиритися з Ромчиком. Дівчина не вірить, що він так швидко забув усе, що між ними було. Але хлопець не хоче її чути. На які крайнощі піде Анна-Марія, щоб повернути коханого? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Учитель математики, який випав із шкільного вікна, вийшов з коми. Лисенко поспішає до нього, щоб взяти свідчення і нарешті з’ясувати, що насправді сталося того вечора. Коли слідчий зайшов до палати, вчитель зробив вигляд, що не впізнає його, та відмовився від розмови. Хто чи що змусило чоловіка тримати язика за зубами? Дивіться онлайн у 12 серії серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-11">«Новенька» 11 серія</a>.</span></p>

За що Олега побили до півсмерті?

Всі серії | Сезон 1

За що Олега побили до півсмерті?

У серіалі «Новенька» 12 серія від 13.12.2019 Анна-Марія хоче помиритися з Ромчиком. Дівчина не вірить, що він так швидко забув усе, що між ними було. Але хлопець не хоче її чути. На які крайнощі піде Анна-Марія, щоб повернути коханого? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Учитель математики, який випав із шкільного вікна, вийшов з коми. Лисенко поспішає до нього, щоб взяти свідчення і нарешті з’ясувати, що насправді сталося того вечора. Коли слідчий зайшов до палати, вчитель зробив вигляд, що не впізнає його, та відмовився від розмови. Хто чи що змусило чоловіка тримати язика за зубами? Дивіться онлайн у 12 серії серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіалі «Новенька» 11 серія.