Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи виживе Олег після сильного побиття?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 13 серія від 20.12.2019 Ден зустрічається з Агатою в парку. Дівчина просить, щоб хлопець знайшов для неї схованку, адже будь-якої миті її можуть вбити. Що придумає Ден? Дізнайтеся в 13 серії серіалу «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Журавському телефонує продюсер і запрошує на зустріч. Чоловік влаштовує концерт молодих виконавці і хоче, щоб гурт Роми виступив на ньому. Чи погодиться Віра заспівати разом із ними? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн серіал «Новенька» серію 13 від 20.12.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-12">«Новенька» 12 серія</a>.</span></p>

Чи виживе Олег після сильного побиття?

Всі серії | Сезон 1

Чи виживе Олег після сильного побиття?

У серіалі «Новенька» 13 серія від 20.12.2019 Ден зустрічається з Агатою в парку. Дівчина просить, щоб хлопець знайшов для неї схованку, адже будь-якої миті її можуть вбити. Що придумає Ден? Дізнайтеся в 13 серії серіалу «Новенька» 2019.

Журавському телефонує продюсер і запрошує на зустріч. Чоловік влаштовує концерт молодих виконавці і хоче, щоб гурт Роми виступив на ньому. Чи погодиться Віра заспівати разом із ними? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн серіал «Новенька» серію 13 від 20.12.2019.

Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 12 серія.