Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи справді Анатолій Іванович щиро кохає Ілону?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 14 серія від 20.12.2019 гурту Журавського пропонують виступити на концерті молодих виконавців. Продюсер робить на них серйозну ставку, але йому важливо побачити, як прийме їх публіка. Чи вдасться Ромі виправдати його сподівання? Дивіться онлайн в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ореста викрала Віру, аби перевірити, чи це не вона зіпсувала гальма в машині Журавського, внаслідок чого мама Роми потрапила в аварію. Також Ореста розповіла дівчині, що це вона підставила її брата з наркотиками, а потім побила. У цій грі члени сім’ї Віри виявилися просто пішаками. Як відреагує дівчина на таке зізнання? Дивіться онлайн у 14 серії серіалу «Новенька».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-13">«Новенька» 13 серія</a>.</span></p>

Чи справді Анатолій Іванович щиро кохає Ілону?

Всі серії | Сезон 1

Чи справді Анатолій Іванович щиро кохає Ілону?

У серіалі «Новенька» 14 серія від 20.12.2019 гурту Журавського пропонують виступити на концерті молодих виконавців. Продюсер робить на них серйозну ставку, але йому важливо побачити, як прийме їх публіка. Чи вдасться Ромі виправдати його сподівання? Дивіться онлайн в серіалі «Новенька» 2019.

Ореста викрала Віру, аби перевірити, чи це не вона зіпсувала гальма в машині Журавського, внаслідок чого мама Роми потрапила в аварію. Також Ореста розповіла дівчині, що це вона підставила її брата з наркотиками, а потім побила. У цій грі члени сім’ї Віри виявилися просто пішаками. Як відреагує дівчина на таке зізнання? Дивіться онлайн у 14 серії серіалу «Новенька».

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 13 серія.