Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи здатен Журавський вбити колишню?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 15 серія від 20.12.2019 Віра прогулює школу, адже не хоче там зустрічатися з Ромою. Дівчина не може повірити, що Журавський зізнавався їй у коханні, а паралельно крутив шури-мури з однокласницею Ірою. Щоб назавжди забути про Рому, Віра налаштована забрати документи з Vivat’у та повернутися у звичайну школу. Чи погодиться Лисенко відпустити свого інформатора? Дізнайтеся просто зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Агата розповідає Дену, що насправді відбулося на прощальній вечірці у школі. Того вечора у дзеркалі дівчина бачила, як водійка Романа Журавського викидала з вікна вчителя математики. Чому вона відразу не повідомила поліції? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» серія 15 від 20.12.2019 на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-14">«Новенька» 14 серія</a>.</span></p>

Чи здатен Журавський вбити колишню?

Всі серії | Сезон 1

Чи здатен Журавський вбити колишню?

У серіалі «Новенька» 15 серія від 20.12.2019 Віра прогулює школу, адже не хоче там зустрічатися з Ромою. Дівчина не може повірити, що Журавський зізнавався їй у коханні, а паралельно крутив шури-мури з однокласницею Ірою. Щоб назавжди забути про Рому, Віра налаштована забрати документи з Vivat’у та повернутися у звичайну школу. Чи погодиться Лисенко відпустити свого інформатора? Дізнайтеся просто зараз.

Тим часом Агата розповідає Дену, що насправді відбулося на прощальній вечірці у школі. Того вечора у дзеркалі дівчина бачила, як водійка Романа Журавського викидала з вікна вчителя математики. Чому вона відразу не повідомила поліції? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» серія 15 від 20.12.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн серіал «Новенька» 14 серія.