Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Ігор Валентинович знайшов у кімнаті Роми наркотики: як хлопець це пояснить?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 16 серія від 20.12.2019 Романа Журавського підозрюють у замаху на вбивство Анни-Марії. Експертиза знаходить у крові хлопця наркотичні речовини. Невже Рома під дією хайпу міг скоїти злочин? Що робитимуть батьки та однокласники, коли про все дізнаються? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ден шокує друзів неочікуваною новиною: він забирає документи зі школи та летить із батьками в Каліфорнію. Також хлопця чекає непроста розмова з Ларою. Як відреагує дівчина на переїзд коханого? Що тепер буде з «Бандою»? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» 16 серія від 20.12.2019 на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-15">«Новенька» 15 серія</a>.</span></p>

Ігор Валентинович знайшов у кімнаті Роми наркотики: як хлопець це пояснить?

Всі серії | Сезон 1

Ігор Валентинович знайшов у кімнаті Роми наркотики: як хлопець це пояснить?

У серіалі «Новенька» 16 серія від 20.12.2019 Романа Журавського підозрюють у замаху на вбивство Анни-Марії. Експертиза знаходить у крові хлопця наркотичні речовини. Невже Рома під дією хайпу міг скоїти злочин? Що робитимуть батьки та однокласники, коли про все дізнаються? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Ден шокує друзів неочікуваною новиною: він забирає документи зі школи та летить із батьками в Каліфорнію. Також хлопця чекає непроста розмова з Ларою. Як відреагує дівчина на переїзд коханого? Що тепер буде з «Бандою»? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» 16 серія від 20.12.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн серіал «Новенька» 15 серія.