Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Таємні стосунки Орести та Анатолія Івановича
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 17 серія від 27.12.2019 ми дізнаємося, що директор Vivat’у знав, хто така Віра Остапчук ще задовго до того, як вона перевелася у його школу. Чоловік був впевнений, що дівчина піде на все, аби захистити свою родину, тому і скористався цим. Як саме? Дивіться в серіалі «Новенька».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Також ми побачимо життєву історію Орести. Виявляється вона раніше служила в спецназі, але, отримавши бойову травму, залишила військовий підрозділ. Після цього Ореста пішла працювати особистим охоронцем бізнесмена. Але одного разу її керівник перейшов усі межі дозволеного. За що Ореста побила свого начальника до півсмерті? Чому він досі переслідує її? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» серії 17 від 27.12.2019 на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-16">«Новенька» 16 серія</a>.</span></p>

Таємні стосунки Орести та Анатолія Івановича

Всі серії | Сезон 1

Таємні стосунки Орести та Анатолія Івановича


У серіалі «Новенька» 17 серія від 27.12.2019 ми дізнаємося, що директор Vivat’у знав, хто така Віра Остапчук ще задовго до того, як вона перевелася у його школу. Чоловік був впевнений, що дівчина піде на все, аби захистити свою родину, тому і скористався цим. Як саме? Дивіться в серіалі «Новенька».

Також ми побачимо життєву історію Орести. Виявляється вона раніше служила в спецназі, але, отримавши бойову травму, залишила військовий підрозділ. Після цього Ореста пішла працювати особистим охоронцем бізнесмена. Але одного разу її керівник перейшов усі межі дозволеного. За що Ореста побила свого начальника до півсмерті? Чому він досі переслідує її? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» серії 17 від 27.12.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 16 серія.