Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Навіщо Ореста викрала сина директора?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 18 серія від 27.12.2019 Віра нарешті розібралася зі своїми думками, тому вирішила розповісти Ромі, хто вона насправді. Як відреагує хлопець на зізнання коханої, коли дізнається, що весь цей час вона співпрацювала з поліцією та шпигувала за ним? Чи зможе він пробачити брехню? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ілона та Ігор Журавські вирішили помирилися і знову бути разом. Але Рома не дуже зрадів сімейній ідилії батьків. Чи пробачить хлопець давні зради свого батька? Дивіться онлайн 18 серію серіалу «Новенька» 2019 на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-17">«Новенька» 17 серія</a>.</span></p>

Навіщо Ореста викрала сина директора?

Всі серії | Сезон 1

Навіщо Ореста викрала сина директора?


У серіалі «Новенька» 18 серія від 27.12.2019 Віра нарешті розібралася зі своїми думками, тому вирішила розповісти Ромі, хто вона насправді. Як відреагує хлопець на зізнання коханої, коли дізнається, що весь цей час вона співпрацювала з поліцією та шпигувала за ним? Чи зможе він пробачити брехню? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Ілона та Ігор Журавські вирішили помирилися і знову бути разом. Але Рома не дуже зрадів сімейній ідилії батьків. Чи пробачить хлопець давні зради свого батька? Дивіться онлайн 18 серію серіалу «Новенька» 2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 17 серія.