Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Кривава помста Психа
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 19 серія від 27.12.2019 Анатолій Іванович вирішив повідомити поліції, хто насправді займається розповсюдженням хайпу у школі. Яку гру затіяв директор? Чи повірять йому слідчі? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Свят приходить до Роми, щоб підтримати друга та розповісти останні новини. Журавського шокує звістка про переїзд Дена та розвал «Банди». Що хлопець робитиме далі? Чи продовжить займатися музикою самостійно? Дивіться онлайн 19 серію серіалу «Новенька» 2019 на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-18">«Новенька» 18 серія</a>.</span></p>

Кривава помста Психа

Всі серії | Сезон 1

Кривава помста Психа


У серіалі «Новенька» 19 серія від 27.12.2019 Анатолій Іванович вирішив повідомити поліції, хто насправді займається розповсюдженням хайпу у школі. Яку гру затіяв директор? Чи повірять йому слідчі? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Свят приходить до Роми, щоб підтримати друга та розповісти останні новини. Журавського шокує звістка про переїзд Дена та розвал «Банди». Що хлопець робитиме далі? Чи продовжить займатися музикою самостійно? Дивіться онлайн 19 серію серіалу «Новенька» 2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 18 серія.