Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Концерт «Банди»: чи запропонує продюсер співпрацю?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 20 серія від 27.12.2019 Віра повернулася у стару школу, оскільки Vivat закрили для проведення слідчих дій. Правоохоронцям вдалося з’ясувати, що за виготовленням хайпу стояв Анатолій Іванович. Директор постійно намагався  підставляти Журавського, щоб відвести підозри від себе та заплутати слідство. Із яким новим проханням Лисенко прийде до Віри? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Віра та «Банда» готуються до участі в талант-шоу. У групу замість Дена взяли нового бас-гітариста. Хто він? Як пройде виступ? Дивіться онлайн у 20 серії серіалу «Новенька» 2019 на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-19">«Новенька» 19 серія</a>.</span></p>

Концерт «Банди»: чи запропонує продюсер співпрацю?

Всі серії | Сезон 1

Концерт «Банди»: чи запропонує продюсер співпрацю?У серіалі «Новенька» 20 серія від 27.12.2019 Віра повернулася у стару школу, оскільки Vivat закрили для проведення слідчих дій. Правоохоронцям вдалося з’ясувати, що за виготовленням хайпу стояв Анатолій Іванович. Директор постійно намагався  підставляти Журавського, щоб відвести підозри від себе та заплутати слідство. Із яким новим проханням Лисенко прийде до Віри? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Віра та «Банда» готуються до участі в талант-шоу. У групу замість Дена взяли нового бас-гітариста. Хто він? Як пройде виступ? Дивіться онлайн у 20 серії серіалу «Новенька» 2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 19 серія.