Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Який компромат Анна-Марія знайшла на новеньку?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 3 серія від 28.11.2019 Лисенко підготував для Віри нове завдання. Експертиза показала, що наркотики дуже якісні. Такі можуть виготовлятися лише в спеціальній лабораторії. Найперше слідчий хоче перевірити «Vivat», а саме кабінет хімії. Він допомагає Вірі вночі пробратися в будівлю. Чи знайде новенька якусь зачіпку в школі?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На першому уроці в учнів 10-го класу було заплановане контрольне тестування з хімії. Але лаборантка раптом знепритомніла. Як повідомили лікарі швидкої, жінці стало зле від випитого соку, у якому згодом знайшли наркотичні речовини. Невже учні навмисне отруїли Надію Василівну, щоб зірвати підсумкові тести? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Анна-Марія продовжує слідкувати за новенькою. Вона бачила, як Віра спілкувалася зі слідчим, і чула, що він просив її шпигувати за однокласниками. Чи вдасться дівчині вивести Корбут на чисту воду? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» 3 серія від 28.11.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-2">«Новенька» 2 серія</a> на Телепорталі.</span></p>

Який компромат Анна-Марія знайшла на новеньку?

Всі серії | Сезон 1

Який компромат Анна-Марія знайшла на новеньку?

У серіалі «Новенька» 3 серія від 28.11.2019 Лисенко підготував для Віри нове завдання. Експертиза показала, що наркотики дуже якісні. Такі можуть виготовлятися лише в спеціальній лабораторії. Найперше слідчий хоче перевірити «Vivat», а саме кабінет хімії. Він допомагає Вірі вночі пробратися в будівлю. Чи знайде новенька якусь зачіпку в школі?

На першому уроці в учнів 10-го класу було заплановане контрольне тестування з хімії. Але лаборантка раптом знепритомніла. Як повідомили лікарі швидкої, жінці стало зле від випитого соку, у якому згодом знайшли наркотичні речовини. Невже учні навмисне отруїли Надію Василівну, щоб зірвати підсумкові тести? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Тим часом Анна-Марія продовжує слідкувати за новенькою. Вона бачила, як Віра спілкувалася зі слідчим, і чула, що він просив її шпигувати за однокласниками. Чи вдасться дівчині вивести Корбут на чисту воду? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» 3 серія від 28.11.2019.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 2 серія на Телепорталі.